Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 06. 08. 2022
COSTA BLANCA / Alfaz del Pi, Španielsko
Priestranný apartmán s veľkou terasou a výhľadom na more
273 000 €

Priestranný apartmán s veľkou terasou a výhľadom na more

COSTA BLANCA / Alfaz del Pi, Španielsko
273 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Apartmán
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 106,17 m2
  • Cena za m2: 2 571,35 €/m²
    ID inzerátu: 4825688
Krásna novostavba 4-izbového apartmánu na prízemí rezidenčného komplexu s terasou a výhľadom na more. Apartmán je dostatočne presvetlený vďaka veľkým oknám a terase. Súčasťou komplexu sú aj parkovacie miesta a skladové priestory.

BONUSY KOMPLEXU: SPOLOČNÝ BAZÉN | ZARIADENÁ KUCHYŇA | OKNÁ S DVOJITÝM ZASKLENÍM

DISPOZÍCIA APARTMÁNU:
- vstupná hala: 3,27 m2
- práčovňa: 3,79 m2
- obývačka-jedáleň-kuchyňa: 30,00 m2
- spálňa 1: 19,00 m2
- spálňa 2: 10,45 m2
- spálňa 3: 10,41 m2
- kúpeľňa 1: 4,39 m2
- kúpeľňa 2: 4,07 m2
- nekrytá terasa: 20,79 m2
Celková plocha: 106.17 m2

ICON ALFAZ – REZIDENČNÝ KOMPLEX
Icon Alfaz, novostavba rezidenčného komplexu v Alfaz del Pi, je poctou stredomorskému životnému štýlu, prírode a slnku. Pozostáva zo 117 domov a 4 rôznych typov apartmánov, 3 alebo 4-izbových, všetky orientované na juh a navrhnuté tak, aby boli miestnosti zaliate slnkom.
V Icon Alfaz sa život odohráva s výhľadom na more. Ranná káva, siesta, nádherné západy slnka pri pohľade na horizont. Vďaka veľkým terasám a veľkým oknám, sú tieto domy ideálne na to, aby ste si mohli vychutnávať stredomorskú klímu po celý rok. Doprajte si nový život na pobreží COSTA BLANCA, v mieste navrhnutom pre vaše pohodlie. Zaslúžite si to!

Utečte od každodennej rutiny vďaka viac ako 300 m2 spoločných priestorov určených výlučne pre obyvateľov, kde si môžete oddýchnuť bez toho, aby ste museli opustiť svoj domov.
Veľké záhradné plochy, vyhliadka, detské ihrisko a chodníky. A to najlepšie zo všetkého: dva nekonečné bazény s rozlohou 200 a 80 m2 s výhľadom na záliv.

MODERNÉ IZBY
Moderné, svetlé a funkčné kuchyne, ktoré boli integrované do obytného priestoru. Vytvorené tak, aby ste si vďaka ich bezkonkurenčnému dizajnu mohli vychutnať pôžitok z varenia.
Obývacie izby sú priestranné a s veľkými oknami, ktoré umožňujú vychutnať si z interiéru výhľad na pobrežie a okolitú prírodu. Navrhnuté z vysokokvalitných materiálov, ktoré poskytujú pohodlie a teplo.

LOKALITA
Alfaz del Pi je jedným z najznámejších miest na pobreží Costa Blanca, najmä preto, že sa nachádza v blízkosti pláží s modrou vodou, ako sú El Albir a Altea, a prírodných krás, ako je prírodný park Serra Gelada a vrchol Puig Campana. Centrum je vzdialené 1,5 km od komplexu a ľahko sa dostanete ku všetkým potrebným službám.
Športový klub Alfaz del Sol je vzdialený dve minúty chôdze a nájdete v ňom tenisové, paddle tenisové, basketbalové a futsalové kurty, posilňovňu a skvelú atmosféru. Všetko, čo potrebujete, aby ste sa udržali v kondícii a užili si šport!
Táto oblasť je tiež rajom pre cestnú cyklistiku s nekonečnou krajinou a trasami vhodnými pre všetky úrovne. Ak vás viac láka golf, máte na výber: golfové ihriská Don Cayo, Villaitana a Puig Campana sú veľmi blízko Icon Alfaz.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Firemné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu