Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 09. 2022
PBU-222-op-186, Košice I - Staré Mesto
Klim. obch. priestory (186 m2, príz., WC)
2 269,20 €/mes.

Klim. obch. priestory (186 m2, príz., WC)

2 269,20 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Obchodné priestory
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 186 m2
 • Cena za m2: 12,20 €/m²/mes.
  Cena vrátane energií: Áno
  ID inzerátu: 4825805
DOMIOS | špecialista na komerčné nehnuteľnosti od roku 1991 - ponúka do prenájmu administratívne a obchodné priestory v novostavbe v centre mesta s výborným komunikačným prístupom v časti KE-St. mesto neďaleko nám. Maratónu mieru.

Administratívne priestory sú samostatné kancelárie alebo kancelárske celky. Všetky priestory majú hliníkové okná s izolačnými dvojsklami, podlahovú krytinu podľa dohody a optické pripojenie k sieti. Kancelárie sú klimatizované. Obchodné priestory sú na prízemí. Väčšina priestorov má vlastné WC a kuchynku, upratovací servis v celej budove a možnosť vyhradeného parkovacieho miesta. Budova má bezbariérový vstup, výťah, recepciu, moderný zabezpečovací systém pre 24/7 prevádzku, stravovanie a kaviareň / reštauráciu na prízemí. V dosahu budovy na pešej zóne sú bohaté možnosti ďalšieho stravovania, parkovania, širokej škály služieb a zastávky MHD (autobusy, električky).

Ponúkané priestory tvorí samostatný klimatizovaný mezonetový polyfunkčný (obchodný alebo kancelársky) celok pozostávajúci z 2 hlavných miestností a sociálnym a technickým zázemím s výmerou 186,00 m2. Horná časť priestoru (vyvýšené prízemie) má samostatný vstup a slúžila ako kaviareň, spodná (polosuterén, možný samostatný vstup) slúžila ako reštaurácia / jedáleň. Spoločné WC sú na spodnej úrovni. Priestor sa prenajíma ako celok, za určitých okolností je možné jeho rozdelenie na 2 samostatné celky so spoločným sociálnym zázemím.

Ceny (bez DPH):
-------------------------------------------------
Nájomné: od 8,00 €/m2/mes.
Energie: od 4,20 €/m2/mes.
Parkovacieho miesto: 80,00 €/mes.
-------------------------------------------------

DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, presnú cenovú ponuku, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku v pracovných dňoch kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903

Viac informácií o uvedenom celku a ďalších voľných priestoroch nájdete na stránke DOMIOS. sk.

Na maily bez telefónneho čísla nereagujeme.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty