Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 09. 2022
Hlavná, Bzenov
Priemyselný areál s budovami o rozlohe 10.953 m2, Bzenov
370 000 €

Priemyselný areál s budovami o rozlohe 10.953 m2, Bzenov

370 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Prevádzkový areál
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 500 m2
  Plocha pozemku: 10953 m2
 • Cena za m2: 740 €/m²
  ID inzerátu: 4825857
Ponúkame exkluzívne na predaj priemyselný areál s budovami na veľkom slnečnom pozemku o rozlohe 10.953 m2 v obci Bzenov vzdialenej od Prešova len 10km.

Na pozemku sa nachádza administratívna dvojpodlažná budova s úžitkovou plochou cca 500 m2 momentálne slúžiaca na bývanie a ubytovanie napojená na rozvod elektriny, vlastnú studňu a odpad je riešený veľkou žumpou. Kúrenie je riešené kotlom na tuhé palivo a ohrev vody cez bojler. Materiál stavby samonosná oceľová konštrukcia vyplnená tvárnicami, strecha je pultová, krytina trapézový plech. Dispozične sa člení na vstupnú chodbu, vrátnicu, kanceláriu, bar, kuchyňu, spoločenskú miestnosť, izby, kúpelňe a WC.

Na pozemku sa nachádzajú aj hospodárske budovy: vodohospodársky objekt, sklad, objekt skladov napojené na elektrinu. Prístup k nehnuteľnostiam je z verejnej obecnej komunikácie.
Cez pozemok preteká zregulovaný Bzenovský potôčik a areál je z väčšej časti kompletne oplotený.

IS: elektrina (230 a 400V), výdatná vlastná studňa s hĺbkou cca 7m, žumpa cca 100 m3, pri pozemku sa nachádza plynová prípojka a dostupný je aj obecný rozvod vody. Do budúcna s možnosťou sa napojenia aj na obecnú kanalizáciu.

Nehnuteľnosti sú ideálne pre sídlo firmy zameranej na stavebníctvo, dopravu, servis, skladovanie, výrobu s možnosťou parkovania na vlastnom pozemku, alebo pre developerský zámer na výstavbu nízkopodlažných a dvojpodlažných rodinných domov schválených v územnom pláne obce.

Výborná poloha na začiatku obce a dostupnosť vďaka prípojke na diaľnicu smer Prešov, Poprad a Košice. Bližšie informácie po telefóne.

Nehnuteľnosť je možné financovať aj cez hypotekárny úver, s ktorým Vám poradí náš tím odborne vyškolených špecialistov.
Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie, profesionálneho finančného poradenstva a právneho servisu zabezpečeného advokátskou kanceláriou.

Aktuálnu ponuku všetkých našich nehnuteľností nájdete na stránke spoločnosti LCF REAL.
Ak Vás táto ponuka oslovila, neváhajte a kontaktujte nás na tel.č.: 0905 166 604, alebo napíšte na info@lcfreal.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty