Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 07. 08. 2022
Felsőtelekes, Maďarsko
Felsőtelekes - 1h od KE vidiecky domček s gánkom a pivnicou
14 500 €

Felsőtelekes - 1h od KE vidiecky domček s gánkom a pivnicou

Felsőtelekes, Maďarsko
14 500 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 85 m2
  Zast. plocha: 85 m2
  Plocha pozemku: 1000 m2
 • Cena za m2: 170,59 €/m²
  ID inzerátu: 4826084
GEMINIBROKER Vám ponúka pekný domček v nádhernom a pokojnom prostredí obľúbenej obce Felsőtelekes v Maďarsku. Od Košíc je obec vzdialená len hodinu cesty autom po dobrej ceste. Od hraničného prechodu Domica je vzdialená len 24km a 33km od Turňa nad Bodvou/Hosťovce. Prostredie poskytuje ideálne podmienky pre relax a oddych potrebný na načerpanie nových síl v tomto uponáhľanom svete, zároveň však v okolí ponúka množstvo turistických a rekreačných príležitostí.


POZEMOK

Pozemok má veľkosť cca 1000m2, je dostatočne široký, slnečný a poskytuje dostatok súkromia a pokoja. Pozemok smeruje do poľa a je z neho pekný výhľad, navyše je vhodný aj na pestovanie.


KONŠTRUKCIA

Rodinný dom bol postavený z najlepšieho a najekologickejšieho stavebného materiálu - z vaľkov, ktoré majú celý rad prospešných vlastností, najmä však tie termo-izolačné, vďaka čomu sa opäť vracajú do môdy aj v modernom stavebníctve. Strecha je škridlová, nezateká.


DISPOZÍCIA

Dom má 3 vchody. Pozdĺž domu sa tiahne terasa a vo vnútri sa nachádza kuchyňa, 2 izby a kúpeľňa s WC. Pri dome je aj kamenná pivnica.


POPIS

Dom je v pôvodnom, no dobrom stav - je suchý a nie je popraskaný. Elektrické káble boli vymenené za medené. Steny - stierky. Podlahy sú betónové + dlažba. Exteriérové dvere sú bezpečnostné. Stropy - drevené trámy/gerendy. Vykurovanie je v dome zabezpečené pieckami na drevo. Vodu zohrieva elektrický bojler.


INŽINIERSKE SIETE

V dome je zavedená elektrina, plynová prípojka je už na pozemku, ja napojený aj na obecnú kanalizáciu a voda je zo studne, avšak je možné sa pripojiť na obený vodovod (prípojka je pred domom).


LOKALITA

Nehnuteľnosť je dobre situovaná v pokojnej a len málo frekventovanej obci, mimo hlavnej cesty, čo znamená tiché prostredie a ničím nerušené dni. Navyše je obec Felsőtelekes obklopená prekrásnou prírodou navôkol a vyviera v nej veľmi zdravý prameň s pitnou vodou. V obci je aj autobusová zastávka, obchod, kostol, múzeum, pizzéria, kaviareň, pošta, zdravotné stredisko, basketbalové ihrisko, ihrisko určené pre fitness...


OKOLIE

V okolí obce nájdeme napr. obľúbené jazero Rakaca vhodné na rybárčenie ale aj plávanie, v susednej obci Rudabánya je zatopený lom s jantárovo modrou vodou a ešte mnoho iných zaujímavostí a turistických, cyklistických či rekreačných príležitostí (hubárčenie, jazda na koni, rôzne múzeá, hrady, kostoly, výhliadková veža, Národný park Aggtelek - jaskynný komplex, morské oko v obci Jósvafő a ešte ooveľa viac.....).CENA 14 500€


Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov certifikovaného advokáta a vkladu do katastra, preklad zmluvy do slovenského jazyka, odovzdanie listu vlastníctva, prepis energií na základe plnej moci a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je vybavenie pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní nielen administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine. Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť.


Naši makléri Vám radi poskytnú bližšie informácie o nehnuteľnosti a pomôžu Vám s výberom vhodnej nehnuteľnosti. Kompletnú ponuku našich ponúkaných nehnuteľností nájdete na www.geminibroker.sk


V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte nás telefonicky v pracovných dňoch od 8.30 do 18.00 a v sobotu od 9.00 do 12.00 a dohodnite si termín obhliadky na našej infolinke

+ 421 905 177 704 ALEBO NONSTOP

mailom na : info@geminibroker.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Počet terás: 1
 • Kúrenie: Krb
 • Plyn: Na pozemku

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty