Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 07. 08. 2022
Szendro, Maďarsko
Szendrő - RD po rekonštrukcii len 1h od KE - Ihneď obyvateľný
52 700 €

Szendrő - RD po rekonštrukcii len 1h od KE - Ihneď obyvateľný

Szendro, Maďarsko
52 700 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 115 m2
  Zast. plocha: 125 m2
  Plocha pozemku: 1400 m2
 • Cena za m2: 458,26 €/m²
  ID inzerátu: 4826107
GEMINIBROKER Vám ponúka rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v meste Szendrő - len 1hodinu od Košíc po rovnej a dobrej ceste !


POZEMOK: Pozemok má rozlohu 1400m2 a je úplne rovný, slnečný a oplotený.


KONŠTRUKCIA: Rodinný dom bol postavený na kamenných základoch z kombinácie tehál a vaľkov - najekologickejšieho materiálu s vynikajúcimi termo-izolačnými vlastnosťami. Dom je navyše aj zateplený (7-10cm polystyrén) a je úplne suchý a bez prasklín. Strecha je škridlová a je vo veľmi dobrom stave.


DISPOZÍCIA: Pozdĺž domu je príjemná teraska, kde sa nachádza vchod - ním sa dostaneme do kuchyne s jedálňou a odtiaľ do 3 izieb, kúpeľne a samostatného WC. Na konci domu je ešte jedna miestnosť so samostatným vchodom, ktorú je možné prerobiť na obytnú časť (potrebný materiál je už zakúpený a je zahrnutý v cene).


POPIS: Rodinný dom si prešiel v minulom roku rekonštrukciou a je vo výbornom stave. Boli nainštalované 4ks klimatizácie, ktoré slúžia na chladenie a v zime na ohrev vzduchu. Elektrické vedenie bolo vymené za medené. Steny - stierky. Dvere a okná sú nové, plastové. Interiérové dvere sú taktiež nové - drevené. Podlahy sú dlažba a plávajúca podlaha. Vykurovanie v dome fungovalo pôvodne pomocou radiátorov, ktoré sú stále v dome, no v prípade potreby je potrebné zabezpečiť nový kotol, prípadne je možné kúriť aj pieckou na drevo. Vodu zohrieva elektrický bojler.


IS: Dom disponuje všetkými inžinierskymi sieťami: je napojený na plyn, elektrinu, obecnú kanalizáciu. Voda je zo studne (čerpadlo) avšak pred domom je prípojka na verejný vodovod.


LOKALITA: Dom je situovaný v príjemnom a peknom prostredí mimo hlavnej cesty v bezproblémovej a tichej ulici. Mesto Szendrő má dobrú občiansku vybavenosť, nachádza sa tu železničná a autousová zastávka, obchody, pošta, čerpacia stanica, bankomat, pekáreň, vynikajúca cukráreň, lekáreň, zdravotné stredisko, polícia, hasiči, škola, škôlka, kostoly, železiarstvo, nové detské ihrisko, ale aj výhliadková veža a mnoho ďalších zaujímavostí.


OKOLIE: V okolí obce je veľké množstvo rôznych turistických, ale aj rekreačných príležitostí - neďaleko sa nachádza obľúbená vodná nádrž Rakaca s možnosťou kúpania aj rybárčenia, zatopený lom s jantárovo modrou vodou a zaujímavé múzeá vhodné aj pre deti v slávnom banskom meste Rudabánya, jaskynný komplex Aggtelek, kláštorný komplex v malebnej obci Martonyi a za zmienku stojí aj morské oko v obci Jósvafő a múzeum s vystavenou najväčšou knihou na svete v obci Szinpetri. Športovcov poteší basketbalové, tenisové, prípadne futbalové ihrisko a rôzne turistické chodníčky, cyklotrasy, možnosť hubárčenia či jazdy na koni a mnoho ďalších
CENA 52 700€Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov certifikovaného advokáta a vkladu do katastra, preklad zmluvy do slovenského jazyka, odovzdanie listu vlastníctva, prepis energií na základe plnej moci a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je vybavenie pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní nielen administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine. Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť.


Naši makléri Vám radi poskytnú bližšie informácie o nehnuteľnosti a pomôžu Vám s výberom vhodnej nehnuteľnosti. Kompletnú ponuku našich ponúkaných nehnuteľností nájdete na geminibroker.sk


V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte nás telefonicky v pracovných dňoch od 8.30 do 18.00 a v sobotu od 9.00 do 12.00 a dohodnite si termín obhliadky na našej infolinke

+ 421 905 177 704 ALEBO NONSTOP

mailom na : info@geminibroker.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Počet terás: 1
 • Typ konštrukcie: Tehlová
 • Kúrenie: Krb, Klimatizácia

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty