Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 07. 08. 2022
XERESA / Gandia, Španielsko
Úžasný apartmán v terasovitej budove s výhľadom na more
177 000 €

Úžasný apartmán v terasovitej budove s výhľadom na more

XERESA / Gandia, Španielsko
177 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Apartmán
    Stav: Vo výstavbe
  • Úžit. plocha: 86,67 m2
  • Cena za m2: 2 042,23 €/m²
    ID inzerátu: 4826117
Presvetlený 3-izbový apartmán s terasou a 2 kúpeľňami, nachádzajúci sa v bloku 21, ponúka okrem krásneho výhľadu aj pravý komfort nového rezortu vo výbornej lokalite. Apartmán má celkovú výmeru 86,67 m2, z toho terasa tvorí 19,24 m2. V cene je parkovacie státie v garáži a úložný priestor a zahŕňa aj elektrospotrebiče (odsávač pár, rúra, indukčná varná doska, chladnička).

ODOVZDANIE APARTMÁNOV JE PLÁNOVANÉ NA MAREC 2023.

APARTMÁNY v Rezidencii Xeresa del Monte (fáza 2) Village & Resort
V Xeresa del Monte majú všetky apartmány výhodnú dispozíciu a všetky majú výhľad na more a veľké terasy. Boli navrhnuté tak, aby všetky hlavné miestnosti mali maximum prirodzeného svetla.
Otvorený koncept obývacích izieb a kuchyne umožňuje interakciu rodiny vo vnútri domu.
Všetky apartmány majú veľmi pohodlné parkovanie a skladovací priestor.
K dispozícii sú apartmány s 1,2 a 3 spálňami na jednom alebo dvoch podlažiach. Všetky s predinštalovaným klimatizačným systémom v cene.

DOSTUPNÉ ÚDAJE O BÝVANÍ:
Spotrebiče v cene: digestor, rúra, indukčná varná doska a chladnička

REZORT
Už prebieha druhá fáza výstavby rezortu Xeresa del Monte. Bude pozostávať z fantastických domov s 1, 2 a 3 spálňami, ktoré budú mať rovnakú štruktúru ako v prvej fáze, v ktorej sú všetky domy orientované na more.
V rezorte sa nachádzajú apartmány a vily orientované na more a v rámci komplexu je už vybudovaný spoločenský klub, ktorý má viacúčelovú miestnosť na komunitné stretnutia, aktivity atď., prirodzene osvetlené fitnescentrum s moderným vybavením, ktoré je k dispozícii na nasledovné aktivity: joga, pilates, zumba, atď.
Všetky apartmány majú naozaj pekný výhľad na more a veľké terasy od 18 m2 do 78 m2, kde si môžete vychutnať stredomorskú atmosféru.
Druhá fáza bude mať ďalší bazén, záhradné plochy s hojdacími sieťami a slnečníkmi a detské ihrisko, ktoré ešte vylepšia súčasné spoločné priestory rezortu, ktoré už majú tri bazény, spoločenský klub a posilňovňu.

BAZÉNOVÁ ZÓNA - uzavretý bazénový komplex, v ktorom sa nachádza bazén pre dospelých s bezbariérovým prístupom, šatne/WC, bazén s wellness zónou a vodnými tryskami, bazén v tropickom plážovom štýle a vodopád. Všetko je obklopené umelou trávou, záhradami, sprchami a slnečníkmi.

ZELENÁ ZÓNA, priestor na prechádzky a piknik.
Prvky prírodného parku, priestoru, hôr a výhľadov spolu s architektúrou vytvorili jedinečné prostredie, kde sa stáva stredomorský životný štýl spôsobom života.

Terasovitá budova, ktorá sa prispôsobuje typografii prírodného prostredia, vytvára z rezortu výnimočný komplex.

OBLASŤ
Rezort sa nachádza vo veľmi výhodnej a dobre dostupnej oblasti. Je obklopený prírodnými parkmi a nachádza sa v blízkosti jednej z posledných prírodných pláží vo Valencii.
Xeresa del Monte sa nachádza v meste XERESA, 30 minút od Valencie a 70 km od letiska, vedľa diaľnice AP7, na svahu prírodného parku Monduver, v prírodnom prostredí "El racó de Caudeli", odkiaľ si môžete vychutnať vysnívaný výhľad. Na dosah ruky máte pláže Gandía a Xeraco.

V rámci 7,5 km pláží Gandía stojí za zmienku PLÁŽ AHUIR, ktorá je takmer 2 km dlhá a 70 m široká so zlatistým pieskom; odľahlá a chránená pláž, má záchranné a monitorovacie zariadenia, má štatút modrej vlajky, ako aj prístupové chodníky a parkovisko. Krásna pláž na najvyššej úrovni.
V blízkosti nájdeme 3 veľké golfové rezorty: Oliva Nova, vzdialené 34 minút jazdy autom; La Galiana, tiež vo vzdialenosti 34 minút jazdy autom; a El Saler, vzdialené približne 50 minút jazdy autom od rezidencie.

Malé a pôvabné mestečko Xeresa je vzdialené len 500 m, kde nájdete všetko, čo potrebujete.
Ak potrebujete niečo iné, ste na 5 minút od GANDIE, mesta s populáciou takmer 90.000 obyvateľov, takže máte všetku občiansku vybavenosť na dosah, nákupné centrá, nemocnicu, reštaurácie, hotely, a dokonca aj univerzitu, Universidad Politécnica de Valencia.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Firemné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu