Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 06. 11. 2022
Novozámocká, Nitra
Sklad s chladničkou, rampou a voľnou plochou v Nitre na prenájom
5 000 €/mes.

Sklad s chladničkou, rampou a voľnou plochou v Nitre na prenájom

Novozámocká, Nitra, okres Nitra
5 000 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Skladový objekt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 797 m2
  Plocha pozemku: 2018 m2
 • Cena za m2: 6,27 €/m²/mes.
  ID inzerátu: 4826688
Ponúkame Vám na prenájom sklad so zázemím a voľnou plochou, ktoré tvoria samostatný areál. Plocha celého areálu je 2815 m2, z toho 797 m2 je zastavaných a 2018 m2 tvorí voľná plocha. Samotný sklad má plochu v interiéri 644,8 m2 a rozmery 40,3 x 16 m. Výška skladu je 5 m po strop, výška po svetlá je 3,6 m. V sklade sa nachádzajú dva chladiarenské boxy s rozmermi 8 x 4 m a 8 x 4,5 m. K dispozícii sú dve nakladacie brány s rozmermi 3 x 3,5 m (VxŠ). V sklade je liata podlaha, 380 V elektrické zásuvky a umývadlo s výlevkou. Je nevykurovaný, avšak dôkladne zateplený. Sklad je priamo spojený so zázemím, ktorého plocha je 70 m2 a obsahuje 2x potravinársku slučku (šatne, sprchy) a kanceláriu. Po celej šírke skladu je zastrešená nakladacia rampa. K dispozícii sú nábehové plošiny pre komfortné vykladanie tak kamiónov, ako aj menších nákladných vozidiel. Priamo pred skladom je voľná spevnená plocha vhodná pre parkovanie, skladovanie, či manipuláciu s vozidlami. Celý areál je zabezpečený kamerovým systémom a alarmom. Je súčasťou väčšieho areálu, ktorý je zabezpečený aj rampou, no je možné osadiť rampu, alebo plot aj k príjazdu do ponúkaného areálu. Nachádza sa v okrajovej časti Nitry, na hlavnej ceste z Nitry na Nové Zámky a Komárno. Je vhodný pre skladovanie rôzneho tovaru, svojou dispozíciou a štandardom je však ideálny pre skladovanie potravinárskeho tovaru. Cena za celý areál: 5 000,00 €/mesiac bez DPH + energie. Realitný maklér: Lukáš Badinka, Tel.: +421 904 64 74 34, E-mail: prenajom@realsk.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Vonkajšie parkovacie miesto: Áno
 • Prístupová komunikácia: Asfaltová
 • Elektrina: Na pozemku - 380 V

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty