Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 10. 2022
Račianska 26/G, Bratislava III - Nové Mesto
Ponúkame na predaj 4 izbový byt Urban Residence
580 000 €

Ponúkame na predaj 4 izbový byt Urban Residence

580 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 4 izbový byt
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 129,21 m2
  • Cena za m2: 4 488,82 €/m²
    ID inzerátu: 4826999
Ponúkame na predaj 4 izbový byt, 82,55 m2 + 46,66 m2 loggia v projekte Urban Residence budova C Račianska 26/G, Bratislava – Nové Mesto.

POPIS BYTU:
Moderné bývanie v obľúbenej lokalite blízko centra mesta, poskytuje tento 4 izbový byt v novostavbe Urban Residence. Loggia pozdĺž celého bytu ponúka pekný výhľady na Kolibu a okolitý park a je orientovaná na juh, západ a sever.
Byt pozostáva z hlavnej spálne, dvoch samostatných izieb, obývačky spojenej s kuchynským kútom, kúpeľne s vaňou, samostatnej toalety. Výstup na loggiu je možný z každej izby.
Štandardom bytu sú bezpečnostné dvere ( trieda bezpečnosti 3), laminátové podlahy, video vrátnik, exteriérové hliníkové žalúzie na každom okne, byt je klimatizovaný ( značka Samsung najvyššia rada elite 3,5kw). Byt sa predáva kompletne nadštandardne zariadený nábytkom na mieru. Moderná kuchynská linka je kompletne vybavená vrátane spotrebičov značky Siemens a Samsung, drez a batéria značka Blanco.

Byt sa nachádza na 6. zo 12.poschodí. Je pekne presvetlený a je orientovaný na tri svetové strany. V suteréne bytového domu sa nachádza garážový dom, kde je možnosť kúpy nadštandardného parkovacieho státia s elektro nabíjačkou.

BYTOVÝ DOM A OKOLIE:

V Urban Residence nájdete okrem príjemného vnútrobloku s veľkým detským ihriskom aj kvalitné retailové prevádzky, ktoré sa nachádzajú na prízemí bytových domov ako pekáreň, lekáreň, drogéria, potraviny, reštaurácia či banka. V komplexe Urban Residence sa ďalej nachádza moderná práčovňa a vlastná recepcia s SBS službou.
Vedľa bytového domu bol vybudovaný nový zelený park ktorý poskytuje príjemné prostredie pre rodiny s deťmi, psíčkarov i športovcov.

V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, pošta i zastávky MHD, ktoré sú situované priamo pred domom.

CENA :
Byt: 580.000 Eur
Parkovacie státie: 40.000 Eur

KONTAKT:
Alexandra M.
0904 751 717

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo