Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 02. 2023
Komárno, Komárno
VEĽKOMETRÁŽNY 3 IZBOVÝ LUXUSNÝ BYT | KOMÁRNO
149 000 €

VEĽKOMETRÁŽNY 3 IZBOVÝ LUXUSNÝ BYT | KOMÁRNO

149 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 93 m2
 • Cena za m2: 1 602,15 €/m²
  ID inzerátu: 4827137
Ponúkame Vám na predaj 93 m² luxusný veľkometrážny 3 izbový tehlový byt na leteckom poli v Komárne. Tento jedinečný byt bol kúpený aktuálnymi majiteľmi v roku 2017 ako holobyt a bol nimi postupne aj dokončený.

Detaily bytu si Vás okamžite získajú už pri vstupe do nehnuteľnosti. Majiteľka s výbornými dizajnérskymi schopnosťami veľmi dbala nielen na výber kvalitných materiálov, ale aj na zariaďovanie, aby bolo všetko uložené v rovnováhe a harmónií. Nie každodennými benefitmi sú 2x vyhradené parkoviská v uzavretom dvore. K bytu prislúchajú 2x murované pivnice s rozlohou 9 a 19 m², ktoré uvidíte už na fotkách v inzeráte. Jednu pivnicu viete využiť bez problémov napríklad ako vlastný gym, alebo na podnikateľskú aktivitu, alebo na to, kam vás vaša fantázia zavedie. Uzavretý spoločný dvor je dostatočne veľký na to, aby ste v pohodlí organizovali oslavy s rodinou, alebo spoločnú grilovačku s ostatnými susedmi.

Majitelia byt predávajú z dôvodu, že sa sťahujú do iného mesta. Byt má výbornú občiansku vybavenosť, v jeho blízkosti sa nachádza škôlka, potraviny, fitness centrum a pod.

Nebudete mať starosť ani so spravovaním spoločného dvora, nakoľko je zabezpečený záhradník. Nie každý deň sa Vám naskytne takáto ponuka s toľkými benefitmi, využite túto jedinečnú príležitosť práve Vy, nech sa jej nechopí niekto iný pred Vami!

https://www.mvb.sk/ponuky-nehnutelnosti/3-izbovy-byt-komarno/

-------------

Eladásra kínálunk egy 93m² tágas 3 szobás luxus téglalakást a Singellőben Komárnoban. Ezt a lakást a jelenlegi tulajdonosa 2017-ben vásárolta és fokozatosan fejezte be a felújítási munkálatokat.

A lakásba lépéskor azonnal megragadják az embert a gondosan válogatott részletek. A tulajdonos a kiváló lakberendezési érzékének köszönhetően precízen ügyelt minden apró részletre, a harmónia megteremtésére és a minőségi lakberendezési kellékek használatára.

Az ingatlan egyik nagy előnye a mindennapokra a 2 db. saját parkoló a zárt udvaron, de szintén nagy előny a lakáshoz tartozó 2 falazott pincehelyiség is 9 és 19m² alapterülettel, amely látható is a hirdetésben szereplő képeken. Az egyik pince könnyen berendezhető például saját edzőterem kialakítására, vagy akár valamilyen vállalkozói tevékenységhez is, de valójában a saját fantáziája szab határt.

A zárt közös udvar elég nagy ahhoz, hogy remek teret biztosítson nyugodt családi összejövetelek szervezéséhez, vagy akár közös grill partihoz a szomszédokkal. A tulajdonosok egy másik városba költöznek, így kénytelenek voltak az eladás mellett dönteni. Az ingatlan elhelyezkedésének köszönhetően megtalálható, ami szükséges a mindennapi élethez: óvoda, edzőterem, élelmiszer bolt stb. A közös udvar további előnye, hogy egy kertész gondoskodik róla.
Nem mindennap találkozik ilyen sok előnnyel járó ajánlattal, használja ki, mielőtt valaki meg nem előzi.

https://www.mvb.sk/ponuky-nehnutelnosti/3-izbovy-byt-komarno/

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty