Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 09. 2022
Havanská, Košice I - Sídlisko Ťahanovce
NA PREDAJ VEĽKÝ 3 IZBOVÝ BYT | 79m² + LOOGIA | HAVANSKÁ UL.
155 900 €

NA PREDAJ VEĽKÝ 3 IZBOVÝ BYT | 79m² + LOOGIA | HAVANSKÁ UL.

155 900 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Pôvodný stav
  • Úžit. plocha: 79 m2
  • Cena za m2: 1 973,42 €/m²
    ID inzerátu: 4827505
Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj veľký 3 izbový byt v pôvodnom stave, na ulici Havanská.
>>>VIDEOOBHLIADKU bytu si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/ljQxpkEMFes
Byt sa nachádza na 5. poschodí a rozhodne vás zaujme svojou veľkosťou. V minulosti sa jednalo o 4 izbový byt a dnes je z neho veľký 3 izbák, čo znamená, že každá izba je priestranná a vy si s nimi môžete vynaložiť, ako potrebujete. Úžitková plocha bytu je 79m², čo je na trojizbový byt naozaj dosť. Navyše, k bytu prislúcha aj 3 metrová zasklenená loggia. V byte už sú plastové okná, celá bytovka je zateplená, čo je na Ťahanovciach výnimočný jav. K bytu prislúscha aj pivnica.
Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, po pravej strane je veľká spálňa s výstupom na loggiu, hneď vedľa sa nachádza obrovská detská izba, kde uložíte pokojne aj 2-3 detičky. Obe spálne sú orientované na severo-východ, čo je ideálna orientácia pre spálne. Po ľavej strane od vstupu do bytu je kúpeľňa a oddelené WC a úzkou uličkou prechádzame do kuchyne. Posledná izba vznikla zrušením jednej priečky medzi dvoma malými izbami a tak vznikla veľká obývačka, ktorú pôvodný vlastník prepojil s chodbou a zároveň aj s kuchyňou. Práve vďaka tomu môže byť rodina stále pokope. A veľkým bonusom je samostatný šatník na chodbe, kam odložíte oblečenie a všetky nepotrebné veci (vysávač, metly, sezónne oblečnie).
Byt je v pôvodnom stave, čo otvára možnosti jeho prerábky podľa vašich predstáv. Je tu však možnosť, že vám s prerábkou pomôžeme. Určite je problém v dnešnej dobe nájsť financie na dokončenie pôvodného stavu do stavu, ktorý sa vám bude páčiť. My to urobíme za vás, dokončíme váš byt do finálneho stavu a vy si pohodlne zafinancujete už konečný stav bytu. Takúto možnosť vám len tak niekto nedá.
Cena bytu v pôvodnom stave je 155.900 eur vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Cena bytu v dokončenom stave podľa vašich predstáv sa nacení individuálne po konzultácii so stavebnou firmou. Ak sa vám táto ponuka alebo možnosť dokončenia na kľúč páči, zavolajte mi na číslo 0911 337 969 a dohodnite si obhliadku.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Firemné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty