Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 08. 2022
Coburgova, Trnava
PREDAJ -  3-izbový byt pôvodný stav / TRNAVA /  Coburgova
145 000 €

PREDAJ -  3-izbový byt pôvodný stav / TRNAVA /  Coburgova

145 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 84,12 m2
 • Cena za m2: 1 723,73 €/m²
  ID inzerátu: 4827833
Áno u mnohých táto časť Trnavy spájaná s predsudkami, že to nie je moc šťastná voľba na bývanie. Toto je však minulosť a dokonca si dovolím tvrdiť, že čoskoro bude patriť k veľmi vyhľadávaným lokalitám v Trnave. Opisovaný byt som osobne navštívila, nafotila a pripravila popis nehnuteľnosti tak, aby bol totožný so skutočným stavom. Byt je pôvodnom stave avšak veľmi zachovalý a umožňuje kompletné prerobenie podľa vlastných predstáv.

VÝHODY: Bytový dom je postavený spolu ešte s jedným bytovým domom na oplotenom pozemku, čo zabezpečuje rodinné bývanie. Okolo bytového domu je dostatok zelene na ktorom je detské ihrisko čo oceňujú hlavne rodiny s deťmi. Dostupnosť na vlakovú stanicu, autobusovú stanicu je max.15 minút chôdzou. Taktiež centrum je na skok. Garáž na osobné auto je veľkou výhodou.

ROZLOHA BYTU: Podlahová rozloha bytu je 79,12 + v suteréne sa nachádza murovaná pivnica o rozlohe 7,20 m2 + veľký balkón s obývačky + lodžia s kuchyne m2 a garáž o výmere 19 m2.

DISPOZÍCIA BYTU: Je veľkolepá a vstupná chodba (10,36m2) umožňuje vstup do samostatných troch izieb orientovaných na juhozápad (20,43m2; 16,48m2; 11,23m2). Pri vstupe do bytu sa po pravej strane nachádza komora (2,17m2), kúpeľňa (4,01m2) a samostatná toaleta (1,24m2) a v zadnej časti samostatná kuchyňa (13,20m2) zo zaskleneným balkónom. 

BYTOVÝ DOM: Byt sa nachádza na Coburgovej ulici, na vyvýšenom poschodí / 3 podlažného tehlového bytového domu bez výťahu. K bytu prislúcha garáž , murovaná pivnica kde bola urobená nová elektrina, podlahy 1 x balkón,  1 x lodžia a spoluvlastnícky podiel na pozemku pod bytovým domom, ktorý je oplotený.  V suteréne sa nachádza kotolňa, posilňovňa, práčovňa, herňa. Bytový dom prešiel menšou rekonštrukciou, v rámci ktorej bolo realizované dvere, schránky, zvončeky, strecha.

VYBAVENIE BYTU: Plastové okná, sieťky, vnútorné žalúzie, liatinové radiátory. 

MESAČNÉ NÁKLADY: Nízke mesačné náklady na byt fond opráv, nájomné (100,-€), plyn (20,-€), elektrina (30,-€).

Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru ktorým s vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Rstudio.

O NÁS: Naša realitná kancelária REALITY Rstudio, s.r.o. Vám zabezpečí pre svojich klientov všetko od A po Z, vďaka čomu budete mať menej starostí a viacej radostí pri kúpe, predaji a prenájmu Vašej novej nehnuteľnosti. A ani po dokončení našej spolupráce nám nebudete ľahostajný. Máme pre Vás doplnkovú službu 3D vizualizácia Vášho nového priestoru.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Umiestnenie: Vyvýšené prízemie
 • Počet balkónov: 1
 • Počet lodžií: 1
 • Pivnica: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty