Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 07. 11. 2022
Šalská, Šoporňa
Nadštandardná vila s bazénom a pozemkom 2500 m2
555 700 €

Nadštandardná vila s bazénom a pozemkom 2500 m2

555 700 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 270 m2
  Zast. plocha: 105 m2
  Plocha pozemku: 2500 m2
 • Cena za m2: 2 058,15 €/m²
  ID inzerátu: 4828043
https://www.youtube.com/watch?v=p5ffijj-c3k

Hľadáte pohodlné a luxusné bývanie s veľkorysým pozemkom, s hosťovským domčekom a možnosťou dokúpenia ďalšieho pozemku za nehnuteľnosťou. Ak je Vaša odpoveď áno, potom je táto ponuka určená práve pre Vás.

TyTee REALITY Vám ponúka na predaj nadštandardný rodinný dom (270 m2) s hosťovským domčekom (49m2) a veľkorysým pozemkom 2500 m2. Zároveň je tu možnosť dokúpiť ďalší pozemok (2000 m2) za domom, kde je možné postaviť ďalšiu nehnuteľnosť.

Dom je postavený v obci Šoporňa, z ktorej je rýchle napojenie na rýchlostnú cestu R1 a následne na diaľnicu D1. Bratislava 50 km, Nitra 20km,Trnava 20km. Dom bol postavený v 90-tch rokoch, avšak v roku 2019 bola vykonaná jeho komplexná rekonštrukcia, v ktorej boli použité len kvalitné materiály. Rekonštrukcia zahŕňa novú elektroinštaláciu, kúrenie na plyn - podlahové, stierky, potery, fasádu, novú strechu. Okná a dvere sú hliníkové, vrátane žalúzii. Nechýba kvalitný alarm s kamerovým systémom.

Dispozične je dom rozdelený na obytnú časť (4 izby) a úžitkovú, v ktorej sa nachádza letná kuchyňa, dvojgaráž, veľký šatník, fitnes so saunou a 2 miestnosti slúžiace ako pivnica.

Pozemok je rozdelený na 2 časti. Väčšia časť (cca 2000 m2) je využívaná na rodinný relax, je oplotená okrasným plotom, ktorý je kompletne nesvietený, vrátane domu. V tejto časti sa nachádza priestranná zastrešená terasa (105 m2) s vybavením, udržiavaná okrasná záhrada s rastlinami a drevinami. Pozemok je sprejazdnený vlastnou cestou až k zadným pozemkom a nachádza sa na ňom vlastná artézska studňa s priezračnou vodou a bazén o rozmere 9.7 x 3.7 metra.

Zadná časť pozemku (500 m2) je pripravená na výstavbu dielne či garáže. Má taktiež vybudované IS (elektrina, odpad, internet). Naviac, za týmto pozemkom je možnosť dokúpiť ďalší pozemok (2000 m2, intravilán), na ktorom sa momentálne nachádza domáca mini farma.

Náklady na bývanie:

elektrina 90,- EUR/mesačne

plyn 130,- EUR/mesačne

Realitná kancelária TyTee REALITY Vám pri kúpe tejto nehnuteľnosti poskytne v cene komplexný právny a hypotekárny servis. Žiadajte naše služby, prinášame Vám vždy najvhodnejšie riešenia.

Bližšie informácie:

Ing. Ján Pavlovčík

Tel.: +421 911 244 559

Mail: office@tytee.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 5

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty