Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 05. 10. 2022
Brodzany, Brodzany
PREDAJ | RODINNÝ DOM | BRODZANY |
Cena dohodou

PREDAJ | RODINNÝ DOM | BRODZANY |

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Zast. plocha: 89 m2
  Plocha pozemku: 1190 m2
 • Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4828153
Ponúkame Vám na predaj 2-poschodový rodinný dvojdom s veľkým rovinatým pozemkom: ktorý bol postavený v 70tych rokoch. Rodinný dom sa nachádza v Brodzanoch okres Partizánske.

Pol-dom - je postavený na pozemku s výmerou 1190 m2 so zastavanou plochou 89 m2. Konštrukčne pozostáva z kvádrov a škridlovej strechy, statika je v poriadku. Nehnuteľnosť sa predáva ako holo dom ktorý potrebuje rekonštrukciu.

IS - sú všetky dostupné (možnosť napojenia kanalizácie).

Rodinný dom pozostáva z:
Prízemie: Vstupná chodba, kuchyňa, 2 izby, kotolňa a schodisko.
1. poschodie: Chodba, 3 izby, kúpeľňa a schodisko.
2. poschodie: Chodba, 1 izba a podkrovná miestnosť.

Lokalita: Obec Brodzany sa nachádza 4km od mesta Partizánske s kompletnou občianskou vybavenosťou. Oproti rodinného domu sa nachádza krásny park s kaštieľom v ktorom sa nachádzajú vodné plochy s kaskádami, jazierkom a drevenými mostíkmi.

Viac informácií Vám rád poskytnem na tel. čísle 0950 403 066.

Ak si chcete dohodnúť prehliadku, prípadne máte akékoľvek doplňujúce otázky,  informácie Vám rád zodpoviem na tel. č. : 0950 403 066, emailovej adrese: jakub.tarabus@zajoreality.sk

Nami uvedená cena je vrátane poplatku za sprostredkovanie realitnou kanceláriou, vrátane právneho servisu a všetkých poplatkov, ako overenie podpisov a vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností v hodnote 99 999 €.
Rekonštrukcia nehnuteľností: Zabezpečíme Vám rekonštrukciu kupovanej nehnuteľnosti podľa vašich predstáv. Či už ide o detaily alebo kompletnú rekonštrukciu.
Úverový špecialista: V prípade, že využijete naše bezplatné služby úverového špecialistu Vám spol. ZAJO Reality, s.r.o. preplatí 1/2 nákladov na znalecký posudok a náklady za poplatok záložných zmlúv do katastra nehnuteľností.
Sme realitná kancelária, ktorá si zakladá na korektnom jednaní s klientom. V našom záujme je prvoradá spokojnosť ako predávajúceho tak i kupujúceho. Ak si chcete dohodnúť prehliadku, prípadne máte akékoľvek doplňujúce otázky, informácie Vám rád zodpoviem na tel. č. : 0907980436, emailovej adrese: zajac@zajoreality.sk prípadne v našej kancelárii so sídlom v Trenčíne, budova KERAMOPROJEKTU, 2 poschodie.
Tomáš Zajac – ZAJO Reality, s.r.o.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty