Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 06. 10. 2022
Vrútky
Reality Simply exkluzívne: Trojizbový zrekonštruovaný byt vo Vrútkach
Cena dohodou

Reality Simply exkluzívne: Trojizbový zrekonštruovaný byt vo Vrútkach

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • ID inzerátu: 4828193
Centrum Vrútok je atraktívne najmä dopravnou dostupnosťou železničnej stanice, autobusových zastávok na rôzne smery, ale aj ostatnou občianskou vybavenosťou. V tejto lokalite, v bytovom dome na štvrtom poschodí, je situovaný trojizbový byt s plochou 67 m2 na predaj. Je po kompletnej rekonštrukcii spred desiatich rokov. Predsieň je priestranná so vstavanou skriňou, v kuchyni je nová linka aj so spotrebičmi (okrem chladničky), v izbách sú stierky a laminátové podlahy. V chodbe, kúpeľni, kuchyni je keramická dlažba, všetky prepojenia sú riešené bezbariérovo.  Aj dvere a zárubne sú nové (vrátane vchodových), podobne ako rozvody vody a elektriky (okrem izieb). Okrem chodby sú vstavané skrine aj v jednej spálni. Všetky miestnosti sú čiastočne zariadené, a bude záležať na kupujúcom, či uprednostní vyprataný byt alebo privíta byt aj s nábytkom. Ku trojizbovému bytu prislúcha lodžia s plochou 6 m2 a dve pivnice. Pred bytovým domom je vyhradené parkovacie miesto k bytu (prenajaté od mesta). Mesačné náklady na bývanie sú približne 190 eur plus inkaso. Viac informácií poskytneme na tel. čísle 0944 382 975.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Počet izieb/miestností: 3

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty