Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 11. 2022
Obchodná, Bratislava I - Staré Mesto
3 IZBOVÝ - NOVÝ S JASNOU LÍNIOU - DVE KÚPEĽNE - VÝHĽAD NA HRAD.....PARKING .... SUCHOU NOHOU DO BY
1 480 €/mes.

3 IZBOVÝ - NOVÝ S JASNOU LÍNIOU - DVE KÚPEĽNE - VÝHĽAD NA HRAD.....PARKING .... SUCHOU NOHOU DO BY

1 480 €/mes.

+ 200 energie


 • Typ: Prenájom
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 86,36 m2
 • Cena za m2: 17,14 €/m²/mes.
  ID inzerátu: 4829242
ponúka 3 – izbový čiastočne zariadený nadčasový byt v tehlovom polyfunkčnom dome s výťahom Schön postaveného v roku 1934.
Nedávno prešiel kompletnou obnovou obytného domu aj rekonštrukciou bytov. Veľkou výhodou tohto projektu je nový AUTOVÝŤAH s parkovacím státím. Auto mate v suchu a bezpečí. Byt sa ponuka v stave nadštandard,: bytové jednotky s čistými líniami, s denným svetlom si aj po rekonštrukcii zachovajú svoju estetiku. Francúzske okná, drevená podlaha, vysoké stropy a funkčne riešené dispozície bytov zaručujú maximálne komfortné bývanie.
Byt je úplne nový, voňavý s jasnou liniou a ponúka sa čiastočne zariadený: bezpečnostné dvere , priestranna chodba so vstavanou šatníkovou skriňou. 6. poschodie, na poschodí tri byty. Garažové miesto si je možné prenajať. Dve kúpeľňe so sprchovým kútom, nábytkom , zabudovanou pračkou. Spálňa so šatníkom, osvetlenie. Otvorená kuchynská časť spojená s obývacou a výhľadom na hrad. Kuchynská linka na mieru so zabudovanými spotrebičmi, hliníkové okná s izolačným troj sklom. Podlahové kúrenie, 2 x klimatizácia, kabeláž, video vrátnik ,optické káble – možnosť V –net., bezpečnostné dvere Sherlock.. . Obchodná ulica sa tiahne od Hurbanovho po Kollárovo námestie a so širokým zastúpením architektonických štýlov, od neskorého stredoveku po 21. storočie, patrí k najpestrejším uliciam Starého Mesta.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu