Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 09. 2022
Oravce
!! Exkluzívne!! Rodinný dom v obci Oravce, 1099m2
190 000 €

!! Exkluzívne!! Rodinný dom v obci Oravce, 1099m2

190 000 €

Cena na vyžiadanie


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 1099 m2
  Zast. plocha: 237 m2
  Plocha pozemku: 1099 m2
 • Cena za m2: 172,88 €/m²
  ID inzerátu: 4829406
Skôr ako si pozriete foto-dokumentáciu, skopírujte si tento link a pozrite si video s vizualizáciou a 3D obhliadku: ------ https://youtu.be/CoIkyFf2whs ------ ----- https://my.matterport.com/show/?m=53yitM7Sk7P ------

V TUreality Vám ponúkame vo výhradnom zastúpení na predaj rodinný dom s pozemkom o veľkosti 1099m2, úžitková plocha rodinného domu je 125m2. Hospodárske budovy poskytujú ďalší úžitkový priestor o veľkosti 112m2.
Rodinný dom sa nachádza v malej obci Oravce vzdialenej 20 km od centra Banskej Bystrice. Dostupnosť do mesta je zabezpečený aj medzimestskou dopravou.

Rozloha pozemku je 1099m2, pozemok je rovinatý a nachádza sa na ňom dvojpodlažný rodinný dom o rozlohe 125m2. Ďalej sa na pozemku nachádzajú hospodárske budovy o celkovej rozlohe 112,2m2. Pozemok je napojený na verejný vodovod a elektrinu. Plyn v obci nie je zavedený. Odpad je riešený žumpou.
Rodinný dom je z časti zrekonštruovaný a ponúka 2 samostatné izby, obývaciu izbu spojenú s kuchyňou, samostatnú kúpeľňu a toaletu. Pri rekonštrukcií boli použité moderné materiály a moderné pracovné postupy. V obytnej časti je podlahové kúrenie a vykurovanie je zabezpečené kotlom na tuhé palivá, pelety, drevoštiepku a aj na ekohrášok.
Nehnuteľnosť poskytuje rozšírenie obytnej časti o poschodie alebo rekonštrukciu hospodárskych budov na ďalšie bytové priestory, kancelárie, ateliér resp. podľa potreby nového majiteľa. Záhrada a orientácia pozemku poskytuje dostatok priestoru ale hlavne slnka na pestovanie alebo vytvorenie krásnej oddychovej časti.
Ak hľadáte nehnuteľnosť blízko mesta ale s ponukou kľudu, ticha a prírody na dosah ruky je táto ponuka pre Vás

Energetický certifikát nebol predložený. Obhliadku nehnuteľnosti si môžete dohodnúť už dnes na t.č. +421 41 3217800, prípadne mailom na pillar@tureality.sk.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1980
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Terén pozemku: Rovinatý
 • Kúrenie: Lokálne

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty