Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 17. 08. 2022
Horša, Levice
Chalúpka na predaj - Balzam na dušu
65 000 €

Chalúpka na predaj - Balzam na dušu

65 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Chata, drevenica, zrub
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 120 m2
  Plocha pozemku: 405 m2
 • Cena za m2: 541,67 €/m²
  ID inzerátu: 4829408
V dedinke v údolí nazývanej Horša alebo po domácky Hurša stojí starý dom s históriou cca z roku 1887.


MEGA realitná kancelária Vám ponúka na predaj túto usadlosť so životným príbehom rodiny zo starých čias. V tejto nehnuteľnosti život plynie pomalšie a pokojnejšie. Domček nájdete v obci odkiaľ nieje nikam ďaleko, pretože v okolí nájdete veľa možností, ako aktívne tráviť čas. Na pozemku ako aj v dome je ťažšie nájsť tel. signál ale nie je to nemožné. Obec v ktorej sa táto nehnuteľnosť nachádza je mestskou časťou mesta Levice, nachádza sa v doline.


Chalupa poskytuje skvelú klímu po celý rok a spolu s ďalšími originálnymi stavbami a skalnou stenou(hranica pozemku) vytvárajú jedinečnú atmosféru vhodnú na tvorivé aktivity či relax pre viaceré osoby pre, ktoré dom poskytuje aj nenáročné ubytovanie. Dom je v pôvodnom stave, vyžaduje si rekonštrukciu, renováciu - obnovu. Nijako neprispôsobený pre život dnešnej generácie, s vlastnou históriou a atmosférou ponúka netradičné čarovné ubytovanie v jednoduchom až historickom životnom štýle. Takáto nehnuteľnosť mnoho ľudí láka pre svoj pokoj, kľud a jednoduchosť. Kúrenie je zabezpečené pieckou a pecou.


Chalupa je napojená na elektriku. Na pozemku sa nachádza plne funkčná a využívaná studňa, pred pozemkom je obecný vodovod, plynovod, kanalizácia. Na všetky siete je možné napojenie. Chalupa má 2izby, kuchyňu, komoru (vstup zvlášť), povalu. Masívny starožitný nábytok je v cene nehnuteľnosti.


WC je suché - latrína, pôvodné chlieviky. Na dvore sa nachádza tiež menší domček pozostávajúci z 3 miestností 1x obytná miestnosť, 1x letná kuchyňa (obytná miestnosť) a zadná časť tvorí priestor vhodný na uskladnenie vína či potravín.


Chalupa má 120m2, rozloha pozemku je 405 m2.


Samotná obec je krásna práve tým akoby v nej zastal čas, kľud obce zabezpečuje nepriechodnosť cez obec do iných obcí a jej obkolesenie lesmi. Dobré susedské vzťahy, milí pohstinní obyvatelia. Obec ponúka vynovené detské ihrisko, kultúrny dom, rybárske preteky na miestnom potoku Sikenica , vkusne zrekonštruované verejné budovy, chalupy, upravené cesty to všetko nájde ten kto zavíta do obce Horša v Levickom okrese.


Kúpanie a vodný relax umožňujú: kúpalisko Margita - Ilona, Dudince , Santovka, Podhájska.


Históriu môžete obdivovať v neďalekých skalných obydliach Brhlovce, Vodný Mlyn Bohunice je rodiskom prvej obyvateľky tejto chalupy.


Banská Štiavnica je vzdialená 35km. Mesto Levice je vzdialené 9km, BA 155km (1h 35 min), Štúrovo 1h.


V prípade, že máte záujem o túto krásnu romantickú chalupu neváhajte a kontaktujte ma na tel. čísle


0915 304 948


Mgr. Osmolská Patrícia


patricia.osmolska@megarealitka.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty