Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 10. 2022
Palackého, Nové Zámky
Predaj poschodového domu po kompletnej rekonštrukcii v Nových Zámkoch.
255 000 €

Predaj poschodového domu po kompletnej rekonštrukcii v Nových Zámkoch.

255 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 262 m2
  Zast. plocha: 262 m2
  Plocha pozemku: 588 m2
 • Cena za m2: 973,28 €/m²
  ID inzerátu: 4829619
Ponúkame Vám na predaj priestranný poschodový rodinný dom v Nových Zámkoch na ulici Palackého. Dom sa nachádza v pokojnej ulici, bol postavený v roku 1971 na pozemku celkovej rozlohy 588 m2 a prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2020. Ponúka podlahovú plochu 262 m2, ktorá pozostáva z kuchyne prepojenej s obývačkou, 3 nepriechodných izieb, šatníka a kúpeľne s WC na prízemí. Na poschodí sa nachádzajú 3 nepriechodné izby, kúpeľňa a oddelené WC. Tri izby majú k dispozícii balkón a na prízemí sú inštalované 2 klimatizácie, v obývačke a na chodbe vedúcej k trom izbám. Pod celým domom sa nachádza pivnica, ktorá poskytuje dostatok úložného a skladového priestoru. Záhrada je zatrávnená a na dvore je na polievanie k dispozícii vŕtaná studňa. Z bývalej garáže bolo majiteľmi vybudované moderné kryté posedenie, priestor na relax. Dom je pekný , priestranný a poskytuje dostatok priestoru pre veľkú rodinu, môže slúžiť ako dvojgeneračný. Výhodou je blízkosť vlakovej, autobusovej stanice, centra mesta, ako aj mestského kúpaliska. Predáva sa za cenu 255.000.-euro, avšak v prípade vážneho záujmu je dohoda na cene možná. Obhliadku si môžete dohodnúť u makléra Mgr.Štefan Danis. Kontakt 0904 835 757.

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov a ponúkame najvýhodnejšie podmienky! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1971
 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2020
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet podzemných podlaži: 1
 • Počet izieb/miestností: 7

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty