Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 28. 09. 2022
Čaňa, Čaňa
Skvelá investičná ponuka
Cena dohodou

Skvelá investičná ponuka

Cena dohodou


 • Typ: Prenájom
  Druh: Reštaurácia
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 600 m2
 • Energie: 290 €/mesiac
  ID inzerátu: 4829663
So súhlasom majiteľa Vám exkluzívne ponúkame na prenájom zabehnutú reštauráciu po kompletnej rekonštrukcii v obci Čaňa – pri železničnej stanici. Je to skvelé miesto a známa reštaurácia, obľúbená hlavne na organizovanie svadieb, osláv a jubileí.

ZÁKLADNÉ ÚDAJE:
Dispozícia: vstupné schodisko, hala so vstupmi na toalety (muži, ženy), sklad, klimatizovaný sklad, 2x priestor reštaurácie so stolmi, salónik, kancelária, šatňa pre zamestnancov, 2x sklad kuchyne, kuchyňa, wc pre personál, pizzéria s pizza pecou, barom a krbom, 4x trojposteľová izba s sociálnym zariadením.

Reštaurácia sa prenajíma s kompletným zariadením, kuchynským vybavením, mobilná klimatizácia, 3x ventilátor, nerezové pulty, hrnce, riady rôzneho druhu, príbory, niekoľko sád zdobenia k svadbám a oslavám.

Úžitková plocha: 600 m2
Stav: kompletná rekonštrukcia
Mesačné náklady na energie : elektrina 90,- €, plyn 200,- €
Inžinierske siete : plyn, elektrika, žumpa, vlastná studňa

POPIS :
Reštaurácia - reštaurácia je rozdelená na dve miestnosti podľa potreby odsúvacími dverami. V jednej časti je barový pult vybavený kávovarom, mlynčekom na kávu, 3x drez, čapovacie zariadenie, umývačka na poháre. Kapacita 75 ľudí.

Pizzéria- barový pult s pizza pecou na drevo, výčapný pult, 2x drez, pult na prípravu pizze, 2x televízor, krb. Kapacita 35 ľudí.

Salónik- chladnička, kapacita 30 ľudí.

Kuchyňa – prípravovňa, 2x chladiaci pult, 3x drez, presklená chladnička, konvektomat, fritéza, 6 horákový plynový sporák, plynová stolička, teplý výdajný pult, krájač, robot na miesenie cesta, mikrovlnná rúra, digestor.

V celých priestoroch sú sadrokartónové stropy, stropná klimatizácia, centrálne ozvučenie stropnými reproduktormi, plávajúce podlahy a keramická dlažba, plastové okná a vstupné dvere, videovrátnik, kamerový systém, wifi.

Izby- plastové okná, koberec, gauč, klimatizácia, wfi, televízor. V kúpeľni je wc, umývadlo a sprchovací kút. Kapacita 12 osôb.

LOKALITA a OKOLIE:
* atraktívna lokalita pri železničnej stanici a sídlach firiem
* dopravná vybavenosť – hromadná doprava, dobrá dostupnosť dvojprúdovou cestnou komunikáciou do okolitých obcí a Košíc (17 km)
* bezproblémové parkovanie - veľké parkovisko pred budovou reštaurácie- 20 miest
- energetický certifikát nie je k dispozícii

CENA a PLATBA:
* cena dohodou (vrátane právneho servisu)
* v prípade záujmu, je k dispozícii viac fotografií.


Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo.
Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v sieti Winners reality uverejnených na: www.winnersreality.sk/licitacia.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet vonkajších parkovacích miest: 1
 • Kúrenie: Krb, Klimatizácia
 • Plyn: Na pozemku
 • Voda: Na pozemku - Studňa

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty