Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 10. 08. 2022
Rudabánya, Maďarsko
RUDABÁNYA - veľký 6i RD s garážou v Maďarsku za vynikajúcu cenu !
43 500 €

RUDABÁNYA - veľký 6i RD s garážou v Maďarsku za vynikajúcu cenu !

Rudabánya, Maďarsko
43 500 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 300 m2
  Zast. plocha: 130 m2
  Plocha pozemku: 876 m2
 • Cena za m2: 145 €/m²
  ID inzerátu: 4829720
Ponúkame Vám veľký 6izbový rodinný dom za výbornú cenu nachádzajúci sa na pokojnom okraji mesta Rudabánya. Mestečko Rudabánya má bohatú históriu, patrí k najstarším banským mestám Európy, preslávilo sa najmä ťažbou železnej rudy, následkom čoho tu vzniklo krásne jazero modrozelenej farby s hĺbkou až 60m a tým je zároveň v súčasnosti aj najhlbším jazerom Maďarska. Od Košíc je obec vzdialená len 80km cez hraničný prechod Turňa nad Bodvou/Hosťovce - cesta je dobrá, nenáročná a málo frekventovaná. Od hraničného prechodu Domica je vzdialená 23km.


KONŠTRUKCIA: Kvalitný 2-podlažný rodinný dom so zastavateľným podkrovím bol postavený v roku 1987 na betónových základoch z kvádrov, steny sú hrubé 50cm a dom bol zvnútra zateplený. Strecha je eternitová a je v dobrom stave, nezateká.


DISPOZÍCIA: V dome sa nachádza 6 izieb (4 izby sú hore a 2 z nich majú prístup na balkón s príjemným výhľadom), 2 kúpeľne s WC (1 hore 1 dole) a na dolnom podlaží je ešte kuchyňa, špajza, komora a priestranná terasa s pivnicou + veľká garáž. Pri dome je jedna samostatná stavba, kde sa nachádza niekoľko miestností a na konci je časť vhodná na chov zvierat.


KÚRENIE: Ústredné. Vykurovanie je zabezpečené radiátormi a je možné voliť medzi plynovým kotlom a kotlom na tuhé palivo. Dom má 2 funkčné komíny. Voda je zohrievaná elektrickým bojlerom.


INŽINIERSKE SIETE: V dome sú zavedené všetky IS: elektrina 240V/380V (rozvody boli vymenené za medené), plyn, obecná voda aj kanalizácia.


POZEMOK: Pozemok je slnečný, oplotený a má veľkosť 876m2. Posytuje dostatok súkromia a rastie na ňom aj niekoľko ovocných stromov: rôzne jablone, slivky, čerešne, hrozno, veľký orech či maliny a ríbezle.


LOKALITA: Nehnuteľnosť je umiestnená mimo hlavnej cesty na okraji obce, kde je dostatok súkromia a pokoja. Ulica je veľmi príjemná a bezproblémová a bezpečná. V obci sa nachádzajú obchody, pizzéria, škola, škôlka, pošta, kostoly, múzeá, polícia a hlavne množstvo turistických atrakcií ako sú výhliadkové miesta v okolí veľmi obľúbeného zatopeného lomu. Je tu aj možnosť pozrieť sa na miesto, kde sa našli 10 miliónov rokov staré pozostatky ľudoopa - Rudapithecus hungaricus. Tieto pozostatky sú vystavené v Rudaparku, ktorý ponúka okrem expozície aj herňu pre deti či paleontologický sochársky park so zvieratkami alebo pieskovisko s napodobeninami kostí. Vedľa parku sú 2 tenisové kurty, určené aj pre rekreačných športovcov a k dispozícii je toho ešte omnoho viac.


PROSTREDIE: Blízko je tiež obľúbené jazero Rakaca vhodné na rybárčenie a plávanie a ešte mnoho iných zaujímavostí a turistických, cyklistických a rekreačných príležitostí navôkol (hubárčenie, jazda na koni, rôzne múzeá, hrady, kaštieľ v Edelényi, vyhliadková veža, Národný park Aggtelek - jaskynný komplex, morské oko v obci Jósvafő.....). V susednej obci je veľmi zdravý vyvierajúci prameň.


CENA: 43 500€


Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov certifikovaného advokáta a vkladu do katastra, preklad zmluvy do slovenského jazyka, odovzdanie listu vlastníctva, prepis energií na základe plnej moci a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je vybavenie pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní nielen administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine. Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť.


Naši makléri Vám radi poskytnú bližšie informácie o nehnuteľnosti a pomôžu Vám s výberom vhodnej nehnuteľnosti. Kompletnú ponuku našich ponúkaných nehnuteľností nájdete na www.geminibroker.sk


V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte nás telefonicky v pracovných dňoch od 8.30 do 18.00 a v sobotu od 9.00 do 12.00 a dohodnite si termín obhliadky na našej infolinke

+ 421 905 177 704 ALEBO NONSTOP

mailom na : info@geminibroker.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Počet izieb/miestností: 6
 • Počet balkónov: 1
 • Počet terás: 2
 • Typ konštrukcie: Kvádrová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty