Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 10. 08. 2022
Ormosbánya, Maďarsko
Ormosbánya - 3i RD po rekonštrukcii v Maďarsku
35 200 €

Ormosbánya - 3i RD po rekonštrukcii v Maďarsku

Ormosbánya, Maďarsko
35 200 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 120 m2
  Zast. plocha: 120 m2
  Plocha pozemku: 948 m2
 • Cena za m2: 293,33 €/m²
  ID inzerátu: 4829800
GEMINIBROKER Vám ponúka pekný zrekonštruovaný 3i rodinný dom v obci Ormosbánya. Od Košíc je obec vzdialená 85km cez hraničný prechod Turňa nad Bodvou/Hosťovce - cesta je dobrá, nenáročná a málo frekventovaná. Od hraničného prechodu Domica je vzdialená necelých 30km.


KONŠTRUKCIA: Rodinný dom bol postavený na betónových základoch z tehál a dom bol zateplený 5cm polystyrénom. Strecha je škridlová a je v dobrom stave, nezateká.


DISPOZÍCIA: V dome sa nachádzajú 2 izby, obývačka s kuchyňou, jedáleň a kúpeľňa s WC. Za domom je ešte jedna stavba, kde je jedna obytná izba (zavedená je voda, elektrina a je tu komín) a jedna miestnosť slúžiaca ako sklad. Na pozemku je aj pivnica.


POPIS: Dom je v dobrom stave. Okná aj dvere boli vymenené za plastové. Podlahy sú: plávajúca podlaha, dlažba a pekné parkety. Vykurovanie je zabezpečené plynovými gamatkami + dom má 3 funkčné komíny. Voda je zohrievaná elektrickým bojlerom.


INŽINIERSKE SIETE: V dome sú zavedené všetky IS: elektrina (rozvody boli vymenené za medené), plyn, obecná voda aj kanalizácia.


POZEMOK: Pozemok je slnečný, oplotený a má veľkosť 948m2. Posytuje dostatok súkromia a rastie na ňom aj niekoľko ovocných stromov: jabloň, slivka, hruška, višňa, hrozno a orech.


BONUS: V prípade záujmu majitelia ponúkajú na predaj aj obchodný priestor len 30m od domu - jedná sa však o 2 osobitné ponuky - v cene je zahrnutý iba rodinný dom.


LOKALITA: Nehnuteľnosť je umiestnená v dobrej časti obce mimo hlavnej cesty, kde je dostatok súkromia, ticha a pokoja. V obci sa nachádzajú obchody, škola, škôlka, pošta, kostoly,.. V blízkosti sa však nachádza mesto Szendro s kompletnou občiasnkou vybavenosťou a tiež slávne banské mestečko Rudabánya s bohatou históriou, ktoré preslávila najmä ťažba železnej rudy, následkom čoho tu vzniklo krásne jazero modrozelenej farby s hĺbkou až 60m a tým je zároveň v súčasnosti aj najhlbším jazerom Maďarska. Našli sa tu aj 10 miliónov rokov staré pozostatky ľudoopa vystavené v Rudaparku. V susednej obci je veľmi zdravý vyvierajúci prameň. Blízko je tiež obľúbené jazero Rakaca vhodné na rybárčenie a plávanie a ešte mnoho iných zaujímavostí a turistických, cyklistických a rekreačných príležitostí navôkol (hubárčenie, jazda na koni, rôzne múzeá, hrady, kaštieľ v Edelényi, vyhliadková veža, Národný park Aggtelek - jaskynný komplex, morské oko v obci Jósvafő.....).


CENA: 35 200€


Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov certifikovaného advokáta a vkladu do katastra, preklad zmluvy do slovenského jazyka, odovzdanie listu vlastníctva, prepis energií na základe plnej moci a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je vybavenie pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní nielen administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine. Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť.


Naši makléri Vám radi poskytnú bližšie informácie o nehnuteľnosti a pomôžu Vám s výberom vhodnej nehnuteľnosti. Kompletnú ponuku našich ponúkaných nehnuteľností nájdete na www.geminibroker.sk


V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte nás telefonicky v pracovných dňoch od 8.30 do 18.00 a v sobotu od 9.00 do 12.00 a dohodnite si termín obhliadky na našej infolinke

+ 421 905 177 704 ALEBO NONSTOP

mailom na : info@geminibroker.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Počet terás: 1
 • Plochy pivníc: 5 m²
 • Typ konštrukcie: Tehlová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty