Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 10. 08. 2022
Ormosbánya, Maďarsko
Geminibroker ponúka na predaj objekt v obci Ormosbánya - Maďarsko
16 900 €

Geminibroker ponúka na predaj objekt v obci Ormosbánya - Maďarsko

Ormosbánya, Maďarsko
16 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Objekt pre obchod
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 100 m2
  Zast. plocha: 100 m2
  Plocha pozemku: 800 m2
 • Cena za m2: 169 €/m²
  ID inzerátu: 4829809
GEMINIBROKER Vám ponúka na predaj obchodný priestor, resp. objekt na súromné účely v obci Ormosbánya. Od Košíc je obec vzdialená 85km cez hraničný prechod Turňa nad Bodvou/Hosťovce - cesta je dobrá, nenáročná a málo frekventovaná. Od hraničného prechodu Domica je vzdialená necelých 30km.


POPIS: Objekt pozostáva z novej prístavby s plastovými oknami a dverami. Do druhej časti vedú dva vchody, jeden do väčšej miestnosti - predajne a druhý vchod do zadnej miestnosti kde je umývadlo a WC. Všetky IS sú zavedené - elektrina, plyn, voda aj kanalizácia. Pozemok je oplotený a je naň prístup z rôznych strán - 2 brány pre auto. Objekt je zabezpečený kamerovým systémom.


CENA: 16 900€


Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov certifikovaného advokáta a vkladu do katastra, preklad zmluvy do slovenského jazyka, odovzdanie listu vlastníctva, prepis energií na základe plnej moci a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je vybavenie pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní nielen administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine. Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť.


Naši makléri Vám radi poskytnú bližšie informácie o nehnuteľnosti a pomôžu Vám s výberom vhodnej nehnuteľnosti. Kompletnú ponuku našich ponúkaných nehnuteľností nájdete na www.geminibroker.sk


V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte nás telefonicky v pracovných dňoch od 8.30 do 18.00 a v sobotu od 9.00 do 12.00 a dohodnite si termín obhliadky na našej infolinke

+ 421 905 177 704 ALEBO NONSTOP

mailom na : info@geminibroker.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Plyn: Na pozemku
 • Voda: Áno
 • Kanalizácia: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu