Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 09. 2022
Pri jazere, Sekule
4 IZBOVÝ DOMČEK V BLÍZKOSTI JAZERA
242 400 €

4 IZBOVÝ DOMČEK V BLÍZKOSTI JAZERA

242 400 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 103 m2
  Zast. plocha: 133 m2
  Plocha pozemku: 460 m2
 • Cena za m2: 2 353,40 €/m²
  ID inzerátu: 4830226
Hľadáte útulný dom na tichej ulici v krásnom prostredí Záhoria blízko jazera, vhodný na bývanie alebo chalupárčenie, útočisko pred ruchom mesta? Páčila by sa Vám lokalita s nedoziernymi možnosti relaxu, turistiky, rybolovu, cykloturistiky a mnohých ďalších aktivít? Už v decembri môže byť len Váš!

Ponúkame Vám 4 izbový prízemný rodinný dom so sedlovou strechou s prekrytou terasou na pozemku o výmere 460 m2 v malebnom kraji na Záhorí v obci Sekule. Obec je od Bratislavy vzdialená len trištvrte hodiny a od hraničného priechodu s Rakúskom iba pár minút.

Dom je veľmi prakticky riešený (viď pôdorys), kúrenie je podlahové - elektrické rohože. Predáva sa ako holodom, k dispozícii je v decembri 2022.

ZÁKLADNÉ ÚDAJE:
* ZP: 133 m2
* ÚP: 103 m2
* Terasa: 30 m2
* Výmera pozemku: 460 m2
* Stav: novostavba - holodom
* Kúrenie: podlahové
* IS: elektrina, vlastná studňa, septik
* Energetická trieda: A0

LOKALITA A VYBAVENOSŤ:
Územie Záhorskej nížiny - Záhorie - je región cestovného ruchu pri hraniciach s Českom a Rakúskom. Je pokryté lesmi, ktoré zaberajú takmer polovicu celého územia. Tvoria ich lužné a borovicové lesy, kam si môžete vyjsť na turistiku, bicykel, hubárčenie, alebo prechádzky s rodinou a s Vašimi štvornohými miláčikmi. Nachádza sa tu množstvo vodných tokov a jazier poskytujúcich rybolov, člnkovanie a kúpanie. Navyše príjemné pieskové brehy niektorých jazier sú vybavené reštauráciami, ihriskami a atrakciami pre deti.
V obci Sekule je veľmi dobrá občianska vybavenosť. Nájdete tu poštu, potraviny COOP, obchod s rozličným tovarom, obchod s keramikou, pekáreň, optiku, stavebniny, pizzeriu, reštauráciu, kvetinárstvo. Nachádza sa tu základná škola, materská škola a tiež základná umelecká škola, železničná a autobusová doprava atď. Internet - optický kábel.

CENA: 242.400 €

K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská odmena. Poskytujeme kompletný právny a hypotekárny servis, kontrolujeme mapy a listy vlastníctva, preverujeme klientov aj nehnuteľnosti, ďalej poskytujeme spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Naše služby Vám šetria to najdôležitejšie – Váš čas!

ID: 8181283

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BCR REALITY, s. r. o.
Všetky prezentované údaje zverejnené v tomto inzeráte majú informatívny charakter a žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť 1.BCR s.r.o. nenesie za ich správnosť, úplnosť a presnosť žiadnu zodpovednosť.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2022
 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Terasa: Áno
 • Predzáhradka: Áno
 • Terén pozemku: Rovinatý

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu