Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 28. 09. 2022
Údernícka, Bratislava V - Petržalka
Rezervované - NOVOSTAVBA - 3 izbový byt v Matadorke s nádherným výhľadom na celú Bratislavu
315 000 €

Rezervované - NOVOSTAVBA - 3 izbový byt v Matadorke s nádherným výhľadom na celú Bratislavu

315 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 89 m2
 • Cena za m2: 3 539,33 €/m²
  ID inzerátu: 4830421
B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v novostavbe MATADORKA s kompletnou občianskou vybavenosťou a nádhernými výhľadmi na celú BratislavuProjekt

Vyhľadávaná novovybudovaná štvrť v Bratislave nachádzajúca sa v dizajnovom polyfunkčnom objekte s vysokým štandardom. Situovaná je na križovatke ulíc - Údernícka a Kopčianska. Komplex ponúka nádherné výhľady na Bratislavu s obrovskou spoločnou terasou a multifunkčným ihriskom. V budove sa nachádza materská škola a 15 obchodných priestorov. Výhodou je aj veľké množstvo parkovacích miest. Kolaudácia projektu prebehla v roku 2020.

Byt

Celková výmera ponúkanej nehnuteľnosti je 89 m2 . Byt disponuje úžitkovou plochou 76,12 m2. Nachádza sa na 13. podlaží z 28. K bytu prislúchajú dva balkóny s rozlohou 13m2, ktoré sú orientované na východ a sever, čiže počas celého dňa si môžete vychutnať kávu v príjemnom tieni.

Vybavenie bytov v Matadorke je skutočne nadštandardné, nechýbajú tu špeciálne 5-komorové, tepelno-izolačné okná s dvojsklom, ktoré majú zvýšený útlm voči hluku, bezpečnostné dvere triedy 2, podlahové kúrenie a chladenie.

Dispozičné riešenie

Pri vstupe do bytu sa nachádza väčšia chodba s úložným priestorom a botníkom. Plynule prejdeme do najväčšej miestnosti, spoločnej obývačky s budúcou kuchyňou. Ponúkaný priestor je skutočne priestranný a dopĺňa ho aj jedálenský stôl. Máme tu aj dva výstupy na balkón s výhľadom na Staré mesto a hradný kopec.

Byt ďalej prechádza do ďalšej časti tvoriacej dve obytné miestnosti, ktoré môžu budúcim majiteľom slúžiť ako spálňa a detská izba. Jedna z týchto izieb ponúka aj výstup na druhý balkón s výhľadom na celú Petržalku.

V byte nájdeme aj samostatnú kúpeľňu a samostatné WC pri vstupnej chodbe.

Nehnuteľnosť sa predáva spolu s garážovým parkovacím miestom v hodnote 20 000 €.

Odporúčanie makléra.

Máme tu skutočne jedinečný byt pre rodinu alebo náročného klienta. 13 poschodie vám zabezpečí exkluzívne výhľady na celú Bratislavu, ktoré vám v budúcnosti nič nepokazí. Developer si dal skutočne záležať na dizajne budovy, ale aj na vysokom štandardne, ktorý ponúka majiteľom bytov. Okolie Matadorky je nová štvrť s vysokým potenciálom, okolo ktorej prebieha dostavba nových obytných domov, čo môže v budúcnosti len zlepšiť atraktivitu danej lokality. Dostupnosť do mesta je fantastická, nakoľko máme veľmi blízke napojenie na obchvat, ale aj dostupnú MHD a železničnú stanicu s priamym spojením do Viedne. Výhodu vidím aj v možnosti zariadiť si kuchyňu podľa svojich predstáv.

Noví majitelia budú mať skutočne radosť z nového bývania, ktoré ponúka Matadorka.

Teším sa na obhliadky.

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať aj počas víkendov na tel.č. 0949 833 900

ID: 101458

Cena: 315000 €

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Podlažie: 13
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Výťah: Áno
 • Počet balkónov: 2
 • Počet garáží: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu