Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 05. 2023
Jeséniova, Bratislava III - Nové Mesto
KOLIBA GARDENS – posledná voľná vila s átriom
Cena dohodou

KOLIBA GARDENS – posledná voľná vila s átriom

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 257 m2
  • ID inzerátu: 4830565
Posledná voľná vila, môžete sa okamžite sťahovať!
PÚPAVA DEVELOPMENT ponúka na predaj DOKONČENÚ exkluzívnu rodinnú vilu s privátnym átriom a panoramatickým výhľadom na mesto v novom komornom rezidenčnom projekte Koliba Gardens. Projekt sa nachádza v lukratívnej lokalite bratislavskej starej Koliby, v pokojnej časti na Jeséniovej ulici, obklopený záhradami okolitých rodinných domov.

Ako sa vám bude bývať na Kolibe? Pozrite si aktuálne foto zo vzorového domu v galérii, pozrite si video z dokončeného projektu na https://www.youtube.com/watch?v=oeRTfyfsWvk alebo si priamo dohodnite obhliadku.

O PROJEKTE
Výnimočná lokalita v tesnom kontakte s prírodou Malých Karpát, vynímajúca sa vysoko nad mestom, s neopakovateľnými výhľadmi na Bratislavu, kvalitná moderná architektúra zabezpečujúca maximálne súkromie a komfort, vysoký štandard bývania spĺňajúci kritériá aj tých najnáročnejších – to je rezidenčný projekt Koliba Gardens. Tvorí ho 10 samostatne stojacich átriových rodinných domov na krásnom slnečnom pozemku, ktoré vďaka do detailov premyslenej dispozícii poskytujú veľkorysý priestor pre luxusný rodinný život s hlavným mestom ako na dlani.

CHARAKTERISTIKA RODINNÉHO DOMU
Dom je trojpodlažný a usporiadanie priestorov rešpektuje logiku fungovania modernej domácnosti a vytvára štýlové a nadštandardné mestské bývanie. Prvé podlažie slúži ako technická zóna s garážou pre dve autá, skladovými priestormi a hobby miestnosťou. Na ostatných dvoch podlažiach je navrhnutá 4-izbová dispozícia, s prakticky oddelenou dennou a nočnou časťou. Na prízemnom podlaží je veľkorysý rodinný obytný priestor s rozľahlou obývačkou s kuchyňou, jedálňou a presklenou stenou, za ktorou je zelená záhrada privátneho átria. Na hornom podlaží sú tri spálne, dve kúpeľne a balkón. Výmera úžitkovej plochy všetkých troch podlaží spolu je 211,7 m2 - 244 m2, terasa a balkón o výmere 36,3 m2 rozširujú obytný priestor domov o exteriér. K jednotlivým vile prislúcha pozemok o výmere 287 m2 s podielom na účelovej komunikácii. Vlastná, tak akurát veľká záhrada, je ideálnym miestom na rodinný relax.

TECHNICKÝ ŠTANDARD DOMU
Monolitická železobetónová konštrukcia, vnútorné priečky z keramickej tvarovky 115 mm
Dizajnová fasáda s prevetrávaným fasádnym systémom s dreveným obkladom
Hliníkové veľkoformátové okná s izolačným trojsklom
Exteriérové hlníkové žalúzie s elektrickým ovládaním
Teplovodné podlahové kúrenie Rehau
Tepelné čerpadlo typ vzduch/voda s možnosťou chladenia v letnom období
Stropné chladenie
Bezpečnostné hliníkové vstupné dvere so svetlíkom
Predpríprava pre montáž interiérových dverí, skrytá hliníková zárubňa
Drevená podlaha na terase
Medené elektrické podomietkové rozvody
Príprava pre optický internet
Oplotený pozemok - Gabiónové oplotenie pozemku
Parkovisko spevnené cestným betónom s metličkovou úpravou

LOKALITA
Projekt sa nachádza v pokojnej lokalite s výbornou dopravnou dostupnosťou, či už do centra mesta alebo na diaľnicu. Staré mesto s jeho povestnými kaviarňami a reštauráciami je takmer na skok a na blízku sú aj škôlky, základná škola či obchody pre každodenné nákupy. Lokalita v tesnom kontakte s prírodou Malých Karpát taktiež ponúka možnosti na oddych a relax. Kombinácia blízkosti centra mesta a zároveň kontakt s blízkou prírodou robia z tejto lokality ideálnu voľbu aj pre najnáročnejších klientov.

Cena rodinného domu je na vyžiadanie.

Viac informácií sa na www.kolibagardens.sk alebo priamo u nášho predajcu.
Kontaktujte nás už dnes! Získajte viac informácií a vyberte si svoje vysnívané bývanie na Kolibe.

Chránime vaše financie:
1. Garantujeme vám VRÁTENIE REZERVAČNEJ ZÁLOHY v plnej výške, ak využijete nášho hypotekárneho špecialistu a hypotéku nezískate.
2. Kúpnu cenu nehnuteľnosti môžete zaplatiť v dvoch splátkach, pričom prvá splátka kúpnej ceny (rezervačná záloha) je vo výške 10 % z kúpnej ceny. Zvyšných 90 % platíte až po kolaudácii.
Chránime vás aj seba:
1. Využite možnosť ONLINE OBHLIADKY prostredníctvom mobilných technológií – ak nechcete byť osobne prítomní na mieste, naši predajcovia vám zabezpečia obhliadku nehnuteľností cez realtime video prostredníctvom skype alebo whatsapp hovoru.

Viac informácií o projekte, možnostiach financovia nehnuteľnosti a online obhliadkach u našich predajcov.

Zuzana Solčanská
mobil: +421 905 200 322
mail: solcanska@pupava.com

Miroslava Bošnáková
mobil: +421 905 833 292
mail: bosnakova@pupava.com

Doplnkové charakteristiky

  • Energetický certifikát: A
  • Vlastníctvo: Firemné
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty