Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 09. 2022
Trenčianska, Bratislava II - Ružinov
Priestranný 3 izb. byt vo vyhľadávanej lokalite Nivy / Large 3 room apartment in sought locality Niv
1 500 €/mes.

Priestranný 3 izb. byt vo vyhľadávanej lokalite Nivy / Large 3 room apartment in sought locality Niv

1 500 €/mes.


  • Typ: Prenájom
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Cena vrátane energií: Áno
    ID inzerátu: 4830815
FOR ENGLISH SCROLL DOWN....

COLLDEEDs rental - ponúkame na prenájom pekný, priestranný, veľkometrážny 3-izbový byt, ktorý sa nachádza v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite, v mestskej časti Bratislava - Ružinov. Podlahová plocha bytu predstavuje 100 m2. Byt sa nachádza na druhom poschodí z piatych s výťahom.

Dispozícia bytu pozostáva z kuchyne, haly, troch nepriechodných izieb, kúpeľne a oddelenej toalety. K dispozícii je tiež balkón a zimná záhrada. Byt je kompletne zariadený so všetkými spotrebičmi - chladnička, sporák, umývačka riadku, práčka. V kúpeľni sa nachádza rohová vaňa a sprchovací kút.

Byt sa nachádza v príjemnej lokalite s dobrou dostupnosťou do centra mesta. V okolí je kompletná občianska vybavenosť - potraviny, lekáreň, reštaurácie, MHD..

Cena je 1500 euro vrátane energií a všetkých poplatkov. Depozit vo výške 2-mesačných nájmov. K cene sa prirátava provízia pre realitnú kanceláriu.

Byt je k dispozícii od 1.10.2022, prípadne druhá polovica septembra. Byt nie je vhodný pre domáce zvieratá.

---------------------------------------------

COLLDEEDs rental - we offer for rent a nice, spacious, large 3-room apartment, located in a popular and sought-after location, in the Bratislava - Ružinov Nivy district. The floor area of the apartment is 100 m2. The apartment is located on the second floor of the fifth with an elevator.

The layout of the apartment consists of a kitchen, a hall, three impassable rooms, a bathroom and a separate toilet. There is also a balcony and a winter garden. The apartment is fully furnished with all appliances - refrigerator, stove, dishwasher, washing machine. The bathroom has a corner bathtub and shower.

The apartment is located in a pleasant location with good access to the city center. There are complete civic amenities in the area - grocery stores, pharmacy, restaurants, public transport...

The price is 1500 euros including utilities and all fees. Deposit in the amount of 2-month leases. A commission for a real estate agency will be added to the price.

The apartment is available from 1.10.2022, or the second half of September. The apartment is not suitable for pets.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Počet izieb/miestností: 3

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty