Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 12. 2022
Na Piesku, Bratislava II - Ružinov
Lukratívny stavebný pozemok na podnikateľské účely, ul. Na piesku, Bratislava-Ružinov
220 €/m²

Lukratívny stavebný pozemok na podnikateľské účely, ul. Na piesku, Bratislava-Ružinov

220 €/m²


  • Typ: Predaj
    Druh: Komerčná zóna
  • ID inzerátu: 4831091
Z poverenia vlastníkom, ponúkame na predaj lukratívny stavebný pozemok, ktorý sa nachádza v mestskej časti Bratislava II., katastrálne územie Ružinov, ul. Na piesku. Celková výmera pozemku je 1840 m2, šírka 21 m. Pozemok nie je zastavaný. V ceste pred pozemkom sú vedené všetky inžinierske siete (vodovod, elektrina, plyn, kanalizácia).
Podľa územného plánu, je časť pozemku vedená ako rozvojové územie a časť ako stabilizované územie, v čom je zahrnutá možnosť využitia pre budovanie zariadení a areálov veľkoobchodných skladov a distribučných centier, logistických parkov, areálov stavebnej výroby vrátane stavebných dvorov a zariadení, drobné prevádzky výroby a služieb, zariadenia administratívy, služobné byty a zariadenia občianskej vybavenosti viažuce sa na funkciu, individuálna rekreácia, zariadenia na separovaný zber odpadkov miestneho významu a iné.

Veľkým benefitom pozemku je jeho poloha v blízkosti MHD na Ružinovskej ulici. Výborná poloha pre výjazd na diaľničný obchvat mesta.

Cena 220,- EUR/m2

Kontakt: E. Šturdíková 0905/ 402 742

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu