Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 10. 2022
Semerovo, Semerovo
TOP! Stavebný pozemok na predaj v obci Semerovo.
46 000 €

TOP! Stavebný pozemok na predaj v obci Semerovo.

46 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 3150 m2
  • Cena za m2: 14,60 €/m²
    ID inzerátu: 4831412
Ponúkame Vám na predaj rovinatý stavebný pozemok v obci Semerovo, 17 km od mesta Nové Zámky, 12 km od termálneho kúpaliska Podhájska a 1 km od plánovanej R 7. Orientácia pozemku je východ - západ, čo zabezpečuje slnečné nádvorie, s nádherným výhľadom, o výmere 3 150 m2, rozmery pozemku šírka 24 m x dĺžka 131,25 m. Inžinierske siete - obecná voda, plyn, elektrika sú pred pozemkom, prístupová cesta je asfalt. Cena nehnuteľnosti je 46 000.-€. Bližšie informácie k nehnuteľnosti Vám ochotne poskytne miestny maklér Ing. Štefan Ölvecký, na č.t.: 0902 442 125, email.: olvecky@dobrereality.sk.

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov a ponúkame najvýhodnejšie podmienky! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu