Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 12. 08. 2022
Domovina, Nové Zámky
Predáme 3- izb. rodinný dom- Veľká Maňa
110 000 €

Predáme 3- izb. rodinný dom- Veľká Maňa

110 000 €

Dohoda možná


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 95 m2
  Zast. plocha: 140 m2
  Plocha pozemku: 1591 m2
 • Cena za m2: 1 157,89 €/m²
  ID inzerátu: 4831442
Predáme 3-izbový rodinný dom v obci Veľká Maňa, na ulici Domovina. Dom bol postavený z pálenej tehly v roku 1958, na peknom, 1591m² veľkom pozemku. Pozemok sa zdá byt ako rovina, ale je mierne do malého svahu. Nachádza sa ako posledný v obci, smerom na Vráble. Je vo veľmi peknom a zachovalom pôvodnom stave. Roky slúži ako víkendový dom starostlivým vlastníkom. Dom, dvor, aj pozemok je celý rok pod dozorom a starostlivo udržiavaný. Treba vidieť! Jedná sa o prízemný dom v tvare štvorca, vo dvore je stavba v tvare do "L". Strecha je valbová zo škridlovou krytinou. V tesnej prístavbe za domom je veľká komora s pivnicou. Na dvore je jazierko s rybičkami a leknami, letné sedenie s hojdačkou, garaž z dreva, menšia stavba na chov zvierat, kopaná studňa a žumpa. V dome je zavedená voda z obecného vodovodu, kúrenie je lokálne plynom, komín je prístupný, je možné prejsť aj na kúrenie pevným palivom, podlahy sú: palubovka, dlažba a PVC. Okná sú zachovalé s dreva s vonkajšími roletami. Dvere su pôvodné, z dreva. Dom ponúkame, v prípade vášho záujmu, aj so zariadenim, vrátane chladničky a iných elektrospotrebičov. Dispozične pozostáva: presklenná veranda, do "L", predsieň, dve veľké izby smerom do ulice, kuchyňa so špajzou, z predsiene je vstup do kúpeľne vybavenej s vaňou, umyvadlom a toaletou. V zadnej časti domu je tretia izba. Dom je suchý, bez puklín. Okamžite obývateľný. Majiteľ má v pláne dom uvoľniť na konci tohoto roka. V záhrade je zeleninová hriadka, vinica, kosený trávnik s množstvom ovocných stromov. 4 orechy, lipa na konci záhrady, figy, lieska, hrušky, krásna čerešna, štyri marhule, višňa, slivky, jablone a mladá broskyňa. Dom je vhodný na trvalé bývanie, alebo ako víkendový dom. Máte tam možnosť chovať domáce zvieratá, alebo si iba užívať krásne prostredie, ktoré vytvára primerané množstvo stromov a slnečných lúčov. Obec má základnú občiansku vybavenosť. Je tam MŠ, základná škola pre 1-9 ročník, zdravotné stredisko, obchody, lekáreň, na druhom konci obce je železničná stanica. Iba 11km. od obce je mesto Vráble. Na kúpalisko do Podhájskej je to 8,2 km. Do Šurian 13 km. Obhliadky sú možné iba po telefonickom dohovore s našou maklérkou aktívnou v danej lokalite s pani Laurovou. 0905351195

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1958
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Plocha predzáhradky: 30 m²
 • Počet garážových státí: 1
 • Terén pozemku: Mierne svahovitý

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty