Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 09. 2022
R. Dilonga, Hlohovec
Exkluzívne PNORF – 2i byt, 64 m2, nezáv. vykurovanie, rekonštrukcia, ul. R. Dilonga
112 000 €

Exkluzívne PNORF – 2i byt, 64 m2, nezáv. vykurovanie, rekonštrukcia, ul. R. Dilonga

112 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 64 m2
 • Cena za m2: 1 750 €/m²
  ID inzerátu: 4831467
Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj zásadne zrekonštruovaný 2i byt, 64 m2, 3.p./3p. s murovanou pivnicou, nachádzajúci sa v tesnom susedstve mestského parku, s pohodlnou dostupnosťou do centra mesta.

Byt prešiel rozsiahlou rekonštrukciou: má nové plastové okná, gamatky, kúpeľňu so sprchovým kútom, el. konvertor na toalete, kuchynskú linku, revitalizované drevené parkety, el. bojler, nové el. rozvody a iné. Obe spálne sú orientované na JV. Kuchyňa a kúpeľňa sú severozápadnej orientácie k rieke Váh.

Veľkometrážny 2i byt má nezávislé vykurovanie prostredníctvom plynových gamatiek. Ohrev vody zabezpečuje el. bojler. Všetky miestnosti v byte vrátane priestrannej pivnice majú okno. Vo vchode sa nachádza len šesť bytov.

Tehlový bytový dom prešiel rekonštrukciou fasády a strechy. Dom s revitalizovaným okolím s lavičkami sa nachádza v tichej lokalite, vedľa oddychovej zóny mesta s parkom a detským ihriskom pri rieke Váh, v dosahu centra mesta a škôlky.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL: pnorf.realestate@hotmail.com.
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: B
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Orientácia: Južná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty