Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 28. 01. 2023
Bratislava IV - Záhorská Bystrica
Nádherná Chata uprostred rekreačnej oblasti Plánky
366 500 €

Nádherná Chata uprostred rekreačnej oblasti Plánky

366 500 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Chata, drevenica, zrub
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 135 m2
  Plocha pozemku: 540 m2
 • Cena za m2: 2 714,81 €/m²
  ID inzerátu: 4831801
B10 Vám ponúka na predaj nádhernú zachovalú celoročne obývateľnú rekreačnú CHATU v romantickom prostredí lesa, na ulici Plánky, nad mestskou časťou Lamač v chatovej oblasti Plánky.Chata postavená v 90tych rokoch pozostáva z troch nadzemných podlaží a nachádza sa na pozemku s výmerou 546 m2 . Pozemok je kompletne ohradený, čiastočne vyrovnaný a pokrýva ho množstvo ovocných stromov a kríkov.

Príjazdová cesta je spevnená a pozemok poskytuje parkovacie miesto pre min. 3 autá, výhodou je aj garážové státie pre jedno auto.Prízemné podlažie tvorí pivnica s miestom na odkladanie záhradného a pracovného náradia. Na druhom podlaží sa nachádza priestranná a presvetlená obývačka s dokonalou loggiou na relax. Nájdeme tu aj čiastočne vybavenú kuchyňu so sporákom na tuhé palivo, z ktorej sa dá dostať do kúpeľne spojenej s WC s boilerom na teplú vodu.

Tretie podlažie je podkrovné a patrí nočnej časti chaty. Na poschodí sa nachádzajú dve izby, z toho jedna je prechodná. Nájdeme tu aj množstvo úložného priestoru, vo forme zabudovaných skríň.Chata je napojená na mestský vodovod a elektrickú sieť. Odpad je riešený formou žumpy.Názor makléra

Chata v chatovej oblasti Plánky je skutočný skvost pre milovníkov prírody a nevidíme ju v ponuke každý deň. Budúcim majiteľom ponúkne množstvo relaxu, pohodlia a zároveň sa stále nachádzame v Bratislave. Inšpiráciou do budúcna môžu byť rôzne moderne prerobené chaty v okolí, s možnosťou celoročného bývania a užívania. Aktuálni majitelia sa ku chate správali skutočne vzorne a realizovalo sa tu množstvo premyslených detailov a vylepšení. Obrovskú výhodu vidím v možnosti prestavby na celoročneobývateľné rekreačné zariadenie, ktoré dovoľuje aj súčasné UPI.Možná dohoda na cene.

Verím, že si nehnuteľnosť čoskoro nájde svojho nového majiteľa a možno to budete práve vy.Teším sa na obhliadky

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900

ID: 101521

Cena: 366500 €

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Počet lodžií: 1
 • Počet garáží: 1
 • Počet špájz: 1
 • Kúrenie: Lokálne

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty