Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 09. 2022
Piešťany
!!!ZNÍŽENÁ CENA!!! TUREALITY VO VÝHRADNOM ZASTÚPENÍ PONÚKA NA PREDAJ RODINNÝ DOM NA FLOREÁTE V MESTE
208 000 €

!!!ZNÍŽENÁ CENA!!! TUREALITY VO VÝHRADNOM ZASTÚPENÍ PONÚKA NA PREDAJ RODINNÝ DOM NA FLOREÁTE V MESTE

208 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 364 m2
 • Cena za m2: 571,43 €/m²
  ID inzerátu: 4831815
!!!ZNÍŽENÁ CENA!!!Predtým ako si pozriete fotogalériu skopírujte si tento link: https://youtu.be/WjK2Sal1l30. TUreality vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj prízemný, celopodpivničený rodinný dom 123 m2 zastavanej plochy so sedlovou strechou na rovinatom pozemku 364 m2 v meste Piešťany - časť Floreát. V roku 2010 prešiel čiastočnou rekonštrukciou: plastové okná, radiátory, plynový kotol. Ostatné pôvodný, ale veľmi zachovalý stav. Postavený v roku 1958 z pálenej tehly. Napojený na IS: obecná voda, obecná kanalizácia, elektrina, plyn. Príprava teplej vody a vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom. Dispozícia prízemie: zádverie, vstupná chodba, kuchyňa, 3x izba, kúpeľňa s wc, špajza s výstupom na povalu. Podlahy: kombinácia parkety - veľmi zachovalé, dlažba. Dispozícia pivničné priestory: vstupná chodba, práčovňa, wc, 3x izba. Podlahy: dlažba, linoleum. Do pivničných priestorov sa dá vstúpiť priamo z domu, alebo samostatným vstupom z dvora, čo ponúka možnosť vytvorenia samostatnej bytovej jednotky. Na dvore sa nachádza samostatne stojaca garáž a studňa s úžitkovou vodou. Lokalita, v ktorej sa dom nachádza ponúka veľmi dobrú dostupnosť: základná škola 5 min., BILLA 2min., centrum 8min., vodná nádrž Sĺňava 7min., outdoor fitnes + cyklochodník 1 min. pešej chôdze. Tento dom je veľmi vhodný na rodinné bývanie v peknom prostredí, ale aj ako investičná príležitosť - vytvorenie viacerých bytových jednotiek. Mesto Piešťany ponúka plnú občiansku vybavenosť. Dom je kúpou ihneď voľný. Predáva sa so zariadením. Poprípade dohoda. Energetický certifikát nebol predložený. V prípade záujmu ma kontaktujte na tel.č.: +421 41 3217800 , alebo email: martis@tureality.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1980
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Iné
 • Počet nadzemných podlaží: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty