Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 12. 08. 2022
Nová Stráž, Komárno
Zrekonštruovaný 5 izbový rodinný dom v Novej Stráži pri Komárne na predaj
239 900 €

Zrekonštruovaný 5 izbový rodinný dom v Novej Stráži pri Komárne na predaj

239 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 512 m2
  Zast. plocha: 150 m2
  Plocha pozemku: 512 m2
 • Cena za m2: 468,55 €/m²
  ID inzerátu: 4831870
Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj krásny, čiastočne zariadený, zrekonštruovaný 5 izbový podpivničený bungalov s garážou v lukratívnej časti Novej Stráží, vzdialenej iba 5 km od Komárna.Dom so zastavanou plochou 150 m2 a celkovou úžitkovou plochou na úrovni 240 m2 bol skolaudovaný v roku 1991 a pred niečo vyše 10 rokmi si prešiel rozsiahlou kompletnou rekonštrukciou, kde sa celý dom zateplil, omietol a premaľoval, obložil sa kameňom, vymenila sa strešná krytina, eurookná a kompletne obnovil celý interiér cez drevené podlahy, vedenia, kuchynskú linku so vstavanými spotrebičmi, interiérové a vchodové, resp. garážové dvere, radiátory a všetko ostatné potrebné. Zároveň sa predáva čiastočne zariadený, s veľkou časťou nábytku.Dispozične pozostáva z 1.nadzemného podlažia, kde sa nachádza vstupná chodba s WC a schodisko do podzemného podlažia, denná časť domu pozostávajúca z jedálne, priestrannej obývačky s výstupom na terasu a kuchyne, nočná časť domu, kde cez chodbu sa nám otvárajú 2 izby, spálňa s výstupom na terasu a kúpeľňa. Pivničný priestor je celý prispôsobený na užívanie, nájdeme tu veľkú izbu, kúpeľňu s WC, technická miestnosť - v ktorej je nový kotol na vykurovanie a ohrievač TÚV, komoru, práčovňu a garáž.Terasa ponúka príjemné posedenie pri káve a pre hostí, zároveň sa cez ňu dostaneme do záhrady, ktorá je celá pekne upravená, ako aj predzáhradka a vysoké tuje poskytujú takmer absolútne súkromie. Celý pozemok má výmeru 512 m2, je napojený na všetky inžinierske siete, zároveň sa na ňom nachádza aj studňa so zavlažovacím systémom. Pod domom sa cez záhradu dostaneme ešte do ďalšej pivničnej miestnosti.Lokalita je vynikajúca, tichá, s veľmi dobrými susedmi a poskytuje dostatok kľudu od ruchu mestského života. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0915 781 049 a pomôžeme Vám v komplexnom poradenstve, právnych službách a vo výbere najlepšej ponuky úveru v banke - bezplatne.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 5
 • Počet terás: 1
 • Počet garáží: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty