Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 10. 2022
Kysucký Lieskovec
EXKLUZÍVNE...PODPIVNIĆENÝ, DVOJPODLAŽNÝ 5IZBOVÝ RODINNÝ DOM S GARÁŽOU, NA ROVINATOM POZEMKU V OBCI K
199 000 €

EXKLUZÍVNE...PODPIVNIĆENÝ, DVOJPODLAŽNÝ 5IZBOVÝ RODINNÝ DOM S GARÁŽOU, NA ROVINATOM POZEMKU V OBCI K

199 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 299 m2
 • Cena za m2: 665,55 €/m²
  ID inzerátu: 4832471
Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadku a 3D virtuálnu prehliadku**********https://youtu.be/C6ZhlYZYRjg**********https://my.matterport.com/show/?m=NGjEdV1npMX*********** TUreality EXKLUZÍVNE ponúka na predaj dvojpodlažný, čiastočne podpivničený, 5-izbový rodinný dom v radovej výstavbe s garážou na rovinatom pozemku o celkovej výmere 299 m2 v obci Kysucký Lieskovec, okres Kysucké Nové Mesto. Dom dispozične pozostáva z prvého poschodia, kde je vstupná chodba, odkiaľ sa vchádza do garáže, do kuchyne, do špajze, kúpeľne a samostatného WC s umývadlom. Taktiež z chodby vedú schody do pivnice a na druhé podlažie. Z kuchyne aj z obývačky je výstup na terasu. Na druhom podlaží sa nachádzajú 4 izby, kúpeľňa s WC a schodisko do podkrovných priestorov. 3 izby majú výstup na balkóny. Dom je kompletne zateplený a disponuje novou strešnou krytinou (plech). Kúrenie je radiátorové a je zabezpečené plynovým kotlom a taktiež kotlom na tuhé palivo. Dom je napojený na všetky inžinierske siete ako plyn, vodovod, kanalizácia a elektrika ( 230/380 ) a výhodou je, že vstup do pivnice je aj z vonku. K nehnuteľnosti vedie asfaltová prístupová cesta. Odporúčam, treba vidieť pre jedinečnú dispozíciu. Energetický certifikát k nehnuteľnosti nebol vyhotovený. Bližšie info: na tel. čísle +421 41 3217800, hamala@tureality.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1982
 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2010
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Terén pozemku: Rovinatý

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty