Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 12. 11. 2022
Žiar nad Hronom
Rozostavaný rodinný dom v nádhernom prostredí prírody.
79 000 €

Rozostavaný rodinný dom v nádhernom prostredí prírody.

79 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 195,9 m2
  Plocha pozemku: 470 m2
 • Cena za m2: 403,27 €/m²
  ID inzerátu: 4832655
Ponúkame Vám na predaj pozemok + rozostavaná stavba + právoplatné stavebné povolenie. Obec Slaská okres Žiar nad Hronom (10min autom). Cena 79 000 €. V novo vybudovanom projekte Slaská diely sme vybudovali viacero rodinných domov, ktoré už naši spokojní zákazníci plne využívajú a sú skolaudované. Rozhodli sme sa predávať rozostavanú stavbu z dôvodu, aby náš budúci klient mal možnosť dokončít stavbu podľa vlastných predstáv. Dom je naprojektovaný tak , aby sa čo najefektívnejšie využil každý m2. Denná časť je orientovaná na juhozápad, aby si klient užil čo najviac denného svetla a najkrajšie výhľady. Dom je naprojektovaný tak, aby každá obytná izba mala vlastné súkromie . Ani jedna spálňová izba nemá spoločnú priečku s druhou spálňovou izbou, týmto sa dosiahne absolútne súkromie. Hlavná spálňa disponuje vlastnou kúpelňou a wc. Obývacia izba a kuchyňa má východ na terasu. V kuchyni sa nachádza špajza. Spodné podlažie sa skladá z technickej miestnosti a z obytnej miestnosti s možnosťou mať vlastnú kúpelňu a wc. Dom má štyri spálňové izby, tri kúpelne s wc, technickú miestnoť, chodbu, kuchyňu so špajzou a obývaciu izbu s jedálňou + terasu a dve parkovacie státia.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Firemné
 • Orientácia: Juhozápadná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu