Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 07. 10. 2022
M. Mišíka, Prievidza
PREDAJ 3 izbový byt, 74 m2, pôvodný stav, ul. M. Mišíka - PRIEVIDZA
91 000 €

PREDAJ 3 izbový byt, 74 m2, pôvodný stav, ul. M. Mišíka - PRIEVIDZA

91 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 74 m2
 • Cena za m2: 1 229,73 €/m²
  Energie: 170 €/mesiac
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4832799
PREDAJ : 3 izbový byt, 74 m2 - centrum mesta, ul. M. Mišíka - PRIEVIDZA
Túžite bývať priamo v centre mesta Prievidze, len na skok od kaviarničiek, obchodov, úradov, škôl, škôlok ? Ak áno predmetný byt je priamo pre vás. Nachádza priamo v centre mesta Prievidze na vyvýšenom prízemí ( 1. poschodie ) v bytovom dome v centre mesta, bez výťahu. Byt má zaujímavé dispozičné riešenie, je priestranný, tichý, slnečný, ponúka zaujímavé rozloženie miestností. Je v pôvodnom stave, čo je v tomto prípade výhodou, rekonštrukciou a vlastným rozložením miestnosti získate svoj vysnívaný domov podľa vlastných predstáv. Zmena dispozície je možná v celom priestore. Je možné ho prerobiť na vysnívané bývanie alebo používať na firemné účely. V byte je jedna nosná priečka a ostatné sú deliace. Jediná modernizácia a výmena sa týkala okien(10 rokov). Miestnosti majú výmeru od 13 m2 do 20 m2 s možnosťou zaujímavej variability. Orientácia miestnosti je nasledujúca, dve izby sú na južnú svetovú stranu ( do hlavnej cesty ) a izba s kuchyňou na severnú svetovú stranu ( do dvora ). Parkovanie je vo dvore bytového domu a je upravené dopravným značením ( zákaz vjazdu pre autá bez trvalého pobytu ). Vo vnútro bloku môžete bezpečne tráviť čas s vašimi detmi. Občianska vybavenosť je kompletná - sme v priamom centre. K príslušenstvu bytu patria 2 pivnice v suteréne bytového domu. Jedna latková ( kompótová ) a druhá bezpečná, murovaná. Bytový dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou.
Byt má mnoho benefitov či už v interiéri tak aj v exteriéri. V niektorých prípadoch obdobných bytov, si vytvorili vlastníci, samostatný vstup do bytu, priamo s ulice. V prípade firemného využitia priestoru, získavame zaujímavé reklamné miesto. Byt je voľný kúpou. Na liste vlastníctva nemá nehnuteľnosť žiadne obmedzenie. Dohodnite si už dnes obhliadku a vytvorte si svoje vlastné bývanie podľa svojich predstáv.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1975
 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2012
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 4
 • Podlažie: 1

Doplnková informácia

Dohoda podľa potreby na tel. čísle 0905 960 984

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty