Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 04. 10. 2022
Platanová, Miloslavov
20m2 terasy, parkovanie, samostatný šatník a ďaleko viac za menej
155 000 €

20m2 terasy, parkovanie, samostatný šatník a ďaleko viac za menej

155 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 43,08 m2
 • Cena za m2: 3 597,96 €/m²
  ID inzerátu: 4833056
Za takýto 2 izbový byt so samostatným šatníkom, oddelenou toaletou, rekuperáciou, podlahovým vykurovaním s funkciou chladenia a terasou s výmerou takmer 20m2 by ste dnes v hlavnom meste museli zaplatiť peknú sumu. My Vám ho ponúkame s výrazne nižšou cenou ako sú ceny bytov na okrajovej časti Bratislavy, často s nelákavým priemyselným okolím, len 8 minút od vstupu do Bratislavy - Podunajskej brány. Doprajte si komfort za výrazne nižšiu cenu bez väčšieho kompromisu na dostupnosti v pokojnom a kľudnom prostredí satelitnej obce Miloslavov.

Ide o ideálnu ponuku ak už v Miloslavove vlastníte rodinný dom a chceli by ste si prisťahovať starých rodičov bližšie, do väčšieho komfortu. Ponuka ale zaujme aj začínajúci pár ako prvá investícia do bývania, ktorá sa v čase môže len pekne zhodnotiť.

Bytový dom:
Tento 2 izbový byt s výmerou podlahovej plochy 43.08m2 + 19.8m2 terasa sa nachádza na najvyššom podlaží modernej novostavby, ktorá bola skolaudovaná v roku 2018. Štvôr podlažný tehlový objekt je vybavený moderným vykurovacím / chladiacim systémom na báze ústredného tepelného čerpadla, ktorý sa stará o ohrev respektíve schladenie vody, ktorá prúdi v podlahovom vykurovacom systéme všetkých bytov. Zabudnite na radiátory a spoznajte v zime komfort príjemne teplej podlahy. Naopak v lete, sa podlaha postará o pasívne chladenie priestoru bez nutnosti klimatizácie či ventilátora. Takýchto vymožeností, vrátane výťahu, audiovrátnika, či kvalitne prevedených a udržiavaných spoločných priestorov, je tu ďaleko viac. Na podlaží nájdete pritom len 4 byty, čo po vynásobení počtom 4 obytných podlaží, robí z tohto bývanie príjemné komorné susedské bývanie.

Objekt je súčasťou väčšieho komplexu s vonkajšími parkovacími státiami, estetickými chodníkmi, uzatvorenými kontajnerovými stojiskami a úpravou zelene v okolí bytových domov (aj vďaka predzáhradkám bytov na prízemí), pričom najväčším lákadlom je aktuálne budovaný park s rozlohou 1 hektára so spleťou chodníkov doplnených o niekoľko lavičiek, drevinami a trvalo zelenou výsadbou, či dokonca s ihriskom pre vášho domáceho miláčika. Nepôjde o žiadny uschnutý park, nakoľko je kompletne zavlažovaný a developer územia ho má v pláne aktívne udržiavať a rozvíjať.

Byt, dispozícia a štandard:
Byt je kompletne nachystaný na odovzdanie. Aktuálne je vo vlastníctve prvo majiteľa, ktorý ho od developera prevzal v štandarde bez kuchyne. To znamená, že v interiéri sú kompletne zrealizované podlahy v podobe plávajúcej laminátovej podlahy, obklady a dlažba v samostatnej toalete a rovnako aj v kúpeľni, vrátane všetkej sanity. Obložkové zárubne s bielou fóliou na dverách a chrómovým kovaním dotvára už tak estetický celok. Vám tak ostáva tá najlepšia časť, objednať si novú kuchynskú linku podľa svojich predstáv a nasťahovať si sem svoj nábytok, respektíve dokúpiť nový. V byte sa doposiaľ nebývalo a preto kupujete praktický novučký byt a nie žiadny second-hand s nutnosťou vypratávanie, opráv a podobne.

Dispozícia je účelná a praktická, najviac oceníte samostatný šatník prístupný z predsiene, s výmerou 4m2, kde uskladníte všetko šatstvo ale aj sezónne zariaďovacie prvky či športovú výbavu. Ide o veľmi praktický priestor, ktorý Vás odbremení od nutnosti zahlcovať izby rozmernými šatníkovými skriňami. Predsieň vyúsťuje do otvorenej chodby s výmerou 2m2 + 4.2m2. Táto časť chodby je koridorom, odkiaľ sa pristupuje na WC, do kúpeľne, spálne a dennej časti. Práve prechod do dennej časti sa ponúka na dispozičnú úpravu odbúraním časti deliacej priečky a otvorením priestoru. Staršia generácia však ocení ďalšie dvere a zatvárateľnosť kuchyne.

Samostatná toaleta a kúpeľňa majú veľmi estetický obklad, ktorý ladí s svetlou laminátovou podlahou a sú v rovnakej tónine. Oceňujeme praktický priestor na práčku na toalete, čo odbremenilo priestor kúpeľne a dodalo jej na vzdušnosti. Tá má výmeru 3.7m2, nachádza sa tu vaňa a šikovné umývadlo aj s pod umývadlovou skrinkou a dostatok priestoru na umiestnenie ďalšej kozmetickej komody. Naproti vstupu, cez chodbu, sa nachádza spálňa s výmerou 8.7m2 s orientáciou na východ. Z okna je vidno na terasu a ak si sem umiestnite aj vyššie dreviny v črepníku, príjemne sa Vám spestrí výhľad. Vypínače, elektrické zásuvky či rozvody internetu sú premyslene umiestnené a to platí aj v prípade dennej časti.

Obývacia časť s kuchynským kútom má výmeru 10.5m2, pričom sa z nej pristupuje na terasu. Obe, spálňa aj denná časť disponujú jednoduchým no efektívnym rekuperačným systémom. Kuchyňu sem umiestnite ľubovoľného tvaru, v závislosti od času koľko v nej plánujete tráviť, môžete zvoliť riešenie tvaru písmena U s množstvom pracovného priestoru, alebo jednoduchšiu dispozíciu písmena L. Doplniť ju môžete o vyvýšené sedenie, ktoré nahradí funkciu jedálenského stolu. Obývacia časť s rohovou sedacou súpravou naproti obývačkovej stene bude aktívnym koridirom na terasu. Na nej budete tráviť asi najviac času určeného na relax. Po obede strecha bytového domu vyčarí príjemný tieň, do úvahy pripadá aj realizácia pergoly. Je tu na ňu dostatok miesta. Miesta je tu toľko že sem môžete situovať aj ležadlo, či vypestovať nejakú tú zeleninu vo vyvýšenom záhone.

Parkovanie:
Potešíme Vás možnosťou zakúpenia jedného vonkajšieho parkovacieho miesta za príplatok 7000 €. Nespoliehajte sa na množstvo zelené a priestoru v okolí. Areál je premyslený a po dobudovaní všetkých objektov, vrátane susediacich domov bude divoké parkovanie prakticky nemožné.

Poplatky správcovi:
O správu areálu a týchto moderných objektov sa stará správcovská spoločnosť, pričom zálohová platba na mesačnej báze je pre dvojčlennú domácnosť je rozumných 110€. K tomu si stačí už len pripočítať individuálnu spotrebu elektriny a poplatok za internetové a televízne pripojenie.

Lokalita:
Len 10 minút peši od tejto novej výstavby sa nachádza centrum obce Miloslavov so zastávkou pravidelnej autobusovej linky do Bratislavy. Výhodou je aj vlakové spojenie Regiojet, ktorého zastávka sa nachádza v časti Alžbetin dvor, pričom sa už pracuje na prepojení týchto dvoch lokalít chodníkom a autobusovým spojením vo forme doplnenia zastávky k obchodnému centru OC Miloslavov.

Zatiaľ sa sem môžete pohodlne presunúť na aute, ktoré odparkujete na záchytnom parkovisku alebo bicykli so zabezpečeným uskladnením. Ak nie ste odkázaný na využitie auta aj pri presunoch v meste, ide o vynikajúce riešenie, ktoré si mnohí pochvaľujú. V prípade ak sa na stanicu dopravíte na bicykli, tak Vás poteší moderné stojisko na bicykle s bezpečnostným systémom.

Milovníkov aktívneho oddychu zaujme možnosť pripojenia sa na cyklotrasu v Dunajskej Lužnej s následným pripojením na EuroVelo 6. Štrkopieskové jazerá v okolí sú vhodné na športové vyžitie, rybolov, člnkovanie, ale aj na dokonalý oddych s rodinou počas slnečných letných dní.

Na Lipovom námestí (v susedstve spomínanej zastávky autobusu) sa nachádza rozmerné detské ihrisko spojené s parčíkom, obec disponuje prevádzkou lekárne, pošty a ďalšej základnej infraštruktúry. Deti môžu navštevovať materskú a základnú školu priamo v obci a voľný čas tráviť na multifunkčnom ihrisku - futbalové, basketbalové a hokejbalové ihrisko spojené s fitness workoutovým priestorom.

Dostupnosť do Bratislavy je vďaka privádzaču na diaľnicu D4, vzdialený iba 3 kilometre v katastri obce Studené, viac než komfortná rýchla.

Nákupy potravín, či iných potrieb vybavíte v obchodnom centre s prevádzkami ako potraviny Billa, Kvetoslavovská pekáreň, Vinotéka, manikúra, 101 drogérie, Lekáreň a mnoho ďalších. To je dostupné aj na pešo vo forme príjemnej prechádzky.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Podlažie: 3
 • Výťah: Áno
 • Počet terás: 1
 • Vonkajšie parkovacie miesto: Áno

Doplnková informácia

Financujete hypotékou? S naším hypocentrom získate ZADARMO znalecký posudok (300€) a kontrolu zmlúv advokátom aj keď nehnuteľnosť nekúpite u nás, viac na osobnimakleri.sk/hypo

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu