Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 09. 2022
Dr. Markušovského, Štrba
Predaj, Rodinný dom, Štrba
235 000 €

Predaj, Rodinný dom, Štrba

Dr. Markušovského, Štrba, okres Poprad
235 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 878 m2
  Zast. plocha: 271 m2
  Plocha pozemku: 878 m2
 • Cena za m2: 267,65 €/m²
  ID inzerátu: 4833248
Realitná kancelária RE/MAX ponúka EXKLUZÍVNE na predaj špecifický, rodinný dom v obci Štrba, ul. Dr. Markušovského 509/29. Dom je situovaný v pôvodnej zástavbe rodinných domov, samostatne stojací, má predný dvor s terasou a záhradu, všetko o celkovej výmere 878 m2. Nachádza sa na okraji obce, v blízkosti zjazdu z diaľnice, neďaleko autobusovej zastávky aj železničnej stanice. Výhodou je časovo nenáročná a dostupná lokalita od mesta Poprad aj Vysokých Tatier prepojená s diaľnicou, pravidelnou autobusovou a železničnou dopravou. Štrba je modernou obcou s plnou občianskou vybavenosťou.

*** GPS súradnice: 49.06176, 20.08273 ***

V minulosti bol dom určený na trvalé bývanie skĺbené so súkromným ubytovaním v oblasti turizmu s využitím reštauračných služieb.

V súčasnosti môže naďalej spĺňať tento účel, ale vhodnou rekonštrukciou ubytovacích a reštauračných priestorov sa dá využiť ako súkromný rodinný dom len na vlastné bývanie s interiérovo riešenou veľkorysou, obytnou plochou.

Prestavbou na tri až štyri samostatné bytové jednotky ponúka zasa možnosť poskytovania krátkodobého, alebo dlhodobého prenájmu.

Je plne funkčný, obytný, vyžaduje renováciu. Má predný dvor s terasou, poschodie, pôjd, prízemie a prístavbu pred domom.


DOM
Strecha je z pozinkovaného plechu. Všetky okná na dome sú plastové. Vykurovaný kotlom na plyn. Kotolňa sa nachádza medzi reštauráciou a kuchyňou, slúži na vykurovanie bytu a reštauračných priestorov. Napojený na inžinierske siete ako voda, elektrina a plyn. Obec má kanalizáciu, v tejto okrajovej časti majú ale rodinné domy odpad odvedený do vlastného septiku. Plánuje sa dobudovanie kanalizácie.

POSCHODIE
Na poschodí sa nachádza 4-izb. byt, určený na trvalé bývanie s kuchyňou, špajzou, pracovňou, obývačkou, spálňou, detskou izbou a kúpeľňou s WC. Obývačka a pracovňa majú okná na juh, spálňa má okná na západ, detská izba na severozápad a kuchyňa má okno na východ. Pod strechou sa nachádza pôjd s oknom. Na poschodí je samostatný 1-izb byt s kúpeľnou, toaletou a s terasou. Byt je orientovaný na severozápad. Do bytu je samostatný vstup z vonkajšej časti domu a z reštaurácie.

PRÍZEMIE
Na prízemí sa nachádza zariadená reštaurácia s barom, čiastočne zariadená kuchyňa, 2x sklad (sklad na studené potraviny + bežný sklad), 2x pivnične priestory, dámske a pánske WC, sklad na náradie, všetko prepojené s terasou pred domom.

PRÍSTAVBA
Pred domom je urobená krytá prístavba 17 x 4 m, kolaudovaná v roku 2019, kde sa nachádza priestor na posedenie.


NÁKLADY
* nehnuteľnosť nemá vystavený energetický certifikát,
* priemerné mesačné náklady na chod domu sú cca 200,- Eur.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet terás: 1
 • Typ konštrukcie: Tehlová
 • Kúrenie: Lokálne

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty