Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 13. 11. 2022
Čadca
Predaj, chata Čadca
134 500 €

Predaj, chata Čadca

134 500 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Chalupa, rekreačný domček
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 108 m2
  Plocha pozemku: 1700 m2
 • Cena za m2: 1 245,37 €/m²
  ID inzerátu: 4833423
Ponúkam na predaj chatu v Čadci. Poschodová chata s rozlohou pozemku 1700 m2. Prízemie tvorí obývacia miestnosť, kuchyňa, chodba a kúpeľňa spolu s WC. V suteréne chaty je miestnosť predurčená na posedenie či už s rodinou alebo priateľmi. Poschodie tvoria 3 izby a chodba v ktorej je umiestnená vstavaná skriňa. Z izieb je východ na balkón s krásnym výhľadom. Kapacita chaty: 8 - 10 ľudí. Na pozemku v tesnej blízkosti stojí drevená garáž s drevárňou o rozlohe 41 m2. Pozemok cca 700m2 okolo chaty je oplotený, zvyšok pozemku je les. Chata je napojená na elektrickú sieť 220/380V, voda je riešená samospádom zo studne, odpad do septiku. Ohrev teplej vody je elektrickým bojlerom. Chata sa vykuruje krbovou vložkou umiestnenou na prízemí v obývačke, na poschodí sú teplovzdušné prieduchy. V kuchyni je plynový sporák. Chata je chránená alarmom, televízny príjem je zabezpečený cez satelit. Na prístup k chate poľnou a lesnou cestou je potrebné menšie SUV. Za cenu 134 500 € kúpite nielen chatu s garážou a drevárňou, pozemok, vlastný les, ale získate aj samotu, pokoj a krásnu okolitú prírodu.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Typ konštrukcie: Iná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty