Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 09. 2022
Plynárenská, Bratislava II - Ružinov
Obchodný priestor 38 m2 na prenájom v polyfunkčnom objekte Bratislava Business Center I PLUS na Plyn
475 €/mes.

Obchodný priestor 38 m2 na prenájom v polyfunkčnom objekte Bratislava Business Center I PLUS na Plyn

475 €/mes.

+ DPH


 • Typ: Prenájom
  Druh: Obchodné priestory
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 38 m2
 • Cena za m2: 12,50 €/m²/mes.
  Cena vrátane energií: Áno
  ID inzerátu: 4833847
Ponúkame obchodný priestor na prenájom o výmere 38 m2 v polyfunkčnom objekte Bratislava Business Center I PLUS na Plynárenskej ulici v Bratislave. Priestor je vhodný na administratívu, služby, predaj,.... Priestor je prístupný z pasáže objektu a je rozdelený na dve samostatné miestnosti + v zadnej časti je priestor pre zázemie. V priestore je umývadlo.

Polyfunkčný objekt Bratislava Business Center I PLUS má celkovú úžitkovú prenajateľnú plochu cca 25.000 m2, z čoho 90% výmery budovy je prenajatých.

Cena za prenájom: 12,5 €/m2/mesiac + DPH
Prevádzkové náklady: 3,30 EUR/m2/mesiac + DPH + energie, priestor má samostatné merače energií
Možnosť prenájmu parkovacieho miesta v garáži: 92 EUR/1 miesto/mesiac + DPH alebo v parkovacom dome 72 EUR/1 miesto/mesiac + DPH

Lokalita: Budova BBC I PLUS je umiestnená pri križovatke ulíc Plynárenská - Prievozská. Budova poskytuje rýchlu a jednoduchú dostupnosť k najdôležitejším cieľom: 2 minúty na mestský diaľničný okruh (možnosť napojenia cez Prístavný most aj Most Apollo), 4 minúty na Hlavnú autobusovú stanicu, 6 minút do historického centra Bratislavy, 7 minút na letisko Bratislava, 10 minút na Hlavnú železničnú stanicu. Vedľa budovy sa nachádza zrekonštruovaná zástavka MHD pomenovaná BBC I PLUS - Miletičova, ktorá poskytuje priame spojenie s Hlavnou autobusovou a železničnou stanicou.

BBC I PLUS - poskytuje komfortné, kvalitné a nadčasové vybavenie: vstupná a výťahová hala s obkladom z prírodného kameňa, dve komunikačné jadrá a dva recepčné pulty, vstup do garáží zabezpečený rampami, prístup k výťahovej hale turniketmi, garáž - strojovo vyhladený, vystužený poter vyspádovaný k odparovacím žľabom, inteligentne riadené vetranie s detektorom CO2, elektronická požiarna signalizácia (EPS), elektronická zabezpečovacia signalizácia (EZS) a inteligentný systém riadenia budovy (BMS), kritické systémy budovy sú zálohované cez diesel agregát, pripojenie na optickú linku, stojany na bicykle v priestore s kontrolovaným prístupom, šatne, sprchy, kompletné a komfortné technické zabezpečenie, jednoduchá a prehľadná dispozícia, nové moderné spoločné priestory, recepcia, kuchynky, toalety. Možnosť samostatného regulovania tepla/chladu.

BBC 1 ponúka množstvo služieb priamo v budove a v jej blízkom okolí, centrálna recepcia pri hlavnom vchode zo strany Plynárenskej ulice, druhá recepcia pri vchode z Jarabinkovej ulice, prístupnosť budovy 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku, integrovaná 24/7 bezpečnostná služba (SBS), riadený prístup do podlaží parkovacích garáží, inteligentný systém ovládania systémov budovy (BMS - Building Management System), požiarny detekčný systém v celej budove, parkovacia zóna vyčlenená pre návštevníkov budovy (za poplatok).

Ďalšie podobné nehnuteľnosti nájdete na www.immostrahl.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Firemné
 • Umiestnenie: Prízemie
 • Garáž: Áno
 • Garážové státie: Áno
 • Vonkajšie parkovacie miesto: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu