Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 15. 08. 2022
Sátoraljaújhely, Maďarsko
Sátoraljaújhely centrum - 2izbový rodinný dom v tichej uličke
46 700 €

Sátoraljaújhely centrum - 2izbový rodinný dom v tichej uličke

Sátoraljaújhely, Maďarsko
46 700 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 80 m2
  Zast. plocha: 100 m2
  Plocha pozemku: 213 m2
 • Cena za m2: 583,75 €/m²
  ID inzerátu: 4833952
GEMINIBROKER Vám ponúka kvalitný veľký 2 izbový rodinný dom so šikovne riešenou dispozíciou v pokojnej a nádhernej obci Sátoraljaújhely v centre mesta v tichej ulici len 50 minút od Košíc, po rovnej a dobrej ceste.


POZEMOK:

Pozemok je úplne rovinatý, veľký cca 213m2 a poskytuje dostatok súkromia.


KONŠTRUKCIA:

Rodinný dom bol postavený zo zmiešaných materiálov a základy sú z kameňa a betónu. Obytná plocha domu je cca 80m2. Strecha je eternitová, v dobrom stave.


DISPOZÍCIA:

V dome sa nachádzajú 2 izby, kuchyňa, kúpeľňa, chodba . Pod domom sa nachádza pivnica.


POPIS:

Dom bol postavený v roku 1950 a je vo veľmi dobrom stave, nemá žiadne praskliny a je úplne suchý. Okná sú drevené Podlahy: plávajúca podlaha v izbách a inde je dlažba. Vykurovanie je v dome zabezpečené kachľovcom a ústredným kúrením na elektrický bojler, ktorý sa nachádza v pivnici. Na ohrev vody slúži elektrický bojler.


INŽINIERSKE SIETE:

Všetky inžinierske siete sú zavedené: elektrina , plynová prípojka je na pozemku, obecná voda a je napojený aj na verejnú kanalizáciu.


LOKALITA:

Sátoraljaújhely je krásne a pokojné mestečko nachádzajúsa sa na slovensko - maďarských hraniciach. Rodinný dom nachádza mimo hlavnej cesty, čo zabezpečuje kľudné bývanie len 300 m od centra. V meste je kompletná občianska vybavenosť: rôzne obchody, bankomat, čerpacia stanica, železničná stanica, škola, škôlka, detské ihriská, zdravotné stredisko, lekáreň, plaváreň …


PROSTREDIE:

V okolí sú rôzne turistické, cyklistické ale aj rekreačné príležitosti ako napríklad obľúbené termálne kúpalisko Sárospatak, kde sa nachádza aj Rákoczyho hrad, morské oko na vrchu Megyer, v meste sa nachádza adrenalínový park Zemplén - s najdlhšou bobovou dráhou v Maďarsku a s lanovou dráhou. V okolí sa nachádzajú mnoho pevností a hradov, tiež vínna pivnica v Gombos hegy v Hercegkút, neďaleko je Tokaj.


CENA: 46 700€


Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov certifikovaného advokáta a vkladu do katastra, preklad zmluvy do slovenského jazyka, odovzdanie listu vlastníctva, prepis energií na základeplnej moci a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je vybavenie pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní nielen administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine. Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť.


Naši makléri Vám radi poskytnú bližšie informácie o nehnuteľnosti a pomôžu Vám s výberom vhodnej nehnuteľnosti. Kompletnú ponuku našich ponúkaných nehnuteľností nájdete na www.geminibroker.sk


V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte nás telefonicky v pracovných dňoch od 8.30 do 18.00 a v sobotu od 9.00 do 12.00 a dohodnite si termín obhliadky na telefónnom čísle +421908108208 alebo nanašej infolinke

+ 421 905 177 704 ALEBO NONSTOP

mailom na : info@geminibroker.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Voda: Áno
 • Kanalizácia: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty