Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 09. 2022
Sadová 879/15, Nitra
Okál na Sadovej v Nitre na Chrenovej
299 900 €

Okál na Sadovej v Nitre na Chrenovej

Sadová 879/15, Nitra, okres Nitra
299 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 220 m2
  Zast. plocha: 116 m2
  Plocha pozemku: 684 m2
 • Cena za m2: 1 363,18 €/m²
  Energie: 160 €/mesiac
  ID inzerátu: 4833982
Ponúkame na predaj 2-podlažný okál v Nitre na Chrenovej na ulici Sadová, s úžitkovou plochou 220m², na pozemku o rozlohe 684m².
Je to tichá slepá ulica a súkromie na pozemku umocňujú aj stromy po stranách pozemku. Dom bol postavený v roku 1990, rekonštrukcie prebiehali etapovite - v roku 1996 bola robená fasáda, krb s výduchmi na poschodie. V roku 2000 sa menili okná za drevené eurookná. Naposledy sa v roku 2020 robila nová terasa s prekrytím.
Na pozemku je studňa, na terase zámková dlažba a krb na grilovanie, detské hojdačky, šmykľavka. Okrasné kríky a kvety potrebujú oživenie.
Prízemie domu je tehlová stavba, s dvoma vstupmi. Bolo zamýšľané dvojgeneračné využitie jednotlivých podlaží. Na prízemí je kuchyňa, kúpeľňa s wc, obývačka s jedálňou, technická miestnosť, a dielňa. Podlahy majú parkety a v kúpeľni je dlažba. Na prvom podlaží je kuchyňa, špajza, kúpelňa s wc a 4 samostatné izby. Podlahy sú drevené dlážky a v izbách parkety. Povala je využitá ako úložný priestor, nový vlastník si ju môže prerobiť na obytnú. Z ulice je možné urobiť vjazd pre autá, po ľavej strane domu je dostatočná šírka voľnej plochy pozemku vhodná na parkovanie áut.
Dom je bez tiarch, kúpou ihneď voľný. Cena nehnuteľnosti je 299.900€ a je vrátane právneho servisu, s možnosťou bezplatných služieb hypotekárneho špecialistu.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty