Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 09. 2022
Saratovská 2652/8, Trenčín
Predávame 2i byt. Nízke náklady. Super lokalita
118 777 €

Predávame 2i byt. Nízke náklady. Super lokalita

Saratovská 2652/8, Trenčín, okres Trenčín
118 777 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 2 izbový byt
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 46 m2
  • Cena za m2: 2 582,11 €/m²
    ID inzerátu: 4834001
3D prehliadka: https://wonderful360world.eu/virtualtour_01/trencin/index.html
Video prehliadka bytu a okolia: https://youtu.be/C83i_uGh6Ls

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt (46m2) na 7./8. poschodí panelovej bytovky (Saratovská ulica, Trenčín). Bytovka po kompletnej obnove (strecha, zateplenie fasády, okná, supačky, výťah, a iné). V suteréne sa nachádza staršia, ale funkčná spoločná posilňovňa, sauna aj so saunovým bazénom, všetko vybudované v bývalej práčovni. Súčasťou predaja bytu je aj bezpečná murovaná pivnica s pevnými dverami z ocele uzamykateľná s FAB bezpečnostnou vložkou s rozlohou 2m2 a je vhodná aj pre úschovu drahších vecí ako bicykle, lyže, náradie a pod.

Byt je komplet zrekonštruovaný, plastové okná, plávajúce podlahy, vymurované jadro, vymurovaný sprchový kút, moderné závesné WC. V celom byte sú nové rozvody vody, kanalizácie, nové medené rozvody elektriny vrátane hlavného káblu vededného od elektromera po rozvodovú skriňu bytu, nový elektromer, ďalej znížené sadrokartónové stropy, bodové LED svetlá, radiátory, zabudované tienené internetové a satelitné káble vo viacerých stenách / izbách, privedený optický internet. Uvedená cena je za čiastočne zariadený byt, ale po dohode s majiteľmi je možné niektorý nábytok a zariadenia v byte ponechať, avšak nie sú automatickou súčasťou predaja a uvedenej ceny a niektoré dizajnové doplnky a nábytok nebudú môcť byť súčasťou predaja vôbec.

Náklady:
- priemerne 125 €/mes. za 2 osoby (SVB, fond opráv, kúrenie, teplá a studená voda)
- priemerne 24 €/mes. za 2 osoby (ZSE-Elektrina)

Dispozícia bytu: Do tohto slnečného bytu vstúpime cez bezpečnostné dvere Sherlock a ocitneme sa v priestrannej predsieni z ktorej sa vchádza do všetkých miestností, kúpeľne s toaletou, špajze, šatníka, ďalej do spáľne a do priestrannej obývačky s kuchynský kútom a veľkým balkónom ideálnym pre príjemnú rannú kávičku, či večerné posedenie.

Výhody: Slnečný byt, kde v lete svieti slnko len na balkón a teda nie je prehriaty, ale v zime je slniečko nižšie a krásne presvieti byt a príjemne zohreje (úspora energií). Výborná lokalita nakoľko v okolí bytového domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, 3x škôlky, 2x základné školy, lekári, mnohé detské ihriská, OC Južanka, bankomati, zastávky MHD 2 minúty z bytu, pešo centrum 15min, parkovanie, kaviarne, lesopark Brezina a moderné športoviská, čo by kameňom dohodil a super prístup k diaľnici D1.

 Bytový dom spĺňa energetický certifikát kategórie B.

Kontakt:
Michal Urbanovský

Tel: +421 949 054 643

E-mail: mrurbanovsky@gmail.comUvedená cena je konečná pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa. V cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie rezervačných a kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností. Cena nezahŕňa znalecký posudok avšak znalec má už podklady a teda proces vybavovania financovania z banky bude o to rýchlejší.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty