Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 09. 2022
Koceľova, Bratislava II - Ružinov
Bývajte vo vlastnom na skok do downtownu Nivy
265 000 €

Bývajte vo vlastnom na skok do downtownu Nivy

265 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 54,9 m2
 • Cena za m2: 4 826,96 €/m²
  ID inzerátu: 4834206
Ak si chcete naďalej užívať život v meste naplno, ale zároveň mať svoje súkromie a pohodu, ste na správnej ponuke. V tejto časti štvrte Nivy sa nachádza obrovské množstvo zelene, zastúpené najmä bezprostredne susediacim Kukorelliho parkom, komplexná občianska vybavenosť s rozvinutými službami a navyše má vynikajúce spojenie do centra mesta, starého aj nového. Investícia do nehnuteľnosti v tejto oblasti má potenciál vysokej návratnosti, a to najmä po dobudovaní a ucelení downtownu. V skratke ide o najzelenší okraj Bratislavského downtownu a pre mnohých ide o ideálny kompromis.

Bytový dom:
5 podlažný tehlový objekt je novšieho dáta, do užívania bol daný v roku 2008, pričom stihol prejsť už aj základnou rekonštrukciou v podobe zateplenia fasády a obnovy balkónov, ktoré sa zosúladili s novou farebnosťou fasády. Dôvodom skorej rekonštrukcie bola nadstavba, ktorá dotvorili posledné dve podlažia. Developer ako odplatu za súhlas vlastníkov skrášlil fasádu a spoločné priestory.

Za obrovskú výhodu považujeme krásne výhľady takmer zo všetkých podlaží. Objekt je totiž kompletne obrastený vysokými drevinami vrhajúcimi tieň. Zelená stena dodáva pri pohľade z okien a balkónov nie len na súkromí ale aj komforte klímy. Fasáda domu a jednotlivé byty s orientáciou najmä na juho-východ sa tým pádom až tak neprehrievajú.

Staromestsky pôsobí sedlová strecha s výstupmi spoločných komínov, ktoré slúžia pre všetky byty s vlastným vykurovaním, a rovnako je to aj v prípade tejto ponuky. O ohrev teplej úžitkovej vody a vody ako mediátora tepla do radiátorov sa stará plynový kotol Viesmann, ktoré prevádzka je veľmi ekonomická. Poplatky správcovi činia len 49€ pre dve osoby v domácnosti, pričom odhadovaný náklad na plyn sa hýbe na úrovni 28€. Popri splátke hypotéky a poplatku za individuálnu spotrebu elektriny a internetové pripojenie, ide o lákavo nízku položku, ktorá nezaťaží Vás rozpočet ako je to v prípade domov s ústredným vykurovaním. Napriek spomínanej nadstavbe ide o príjemné a komorné bývanie, pričom na poschodí sa nachádzajú vždy len 2 byty.

Byt, dispozícia a zariadenie:
Väčšinu záujemcov tipujeme na mladé páry, ktoré sa rozhodli využiť ešte ako tak priaznivú situáciu na trhu a vymeniť nájom za vlastné bývanie a investíciu. Ako ideálny záujemci o tento byt ocení jeho vzdušnosť a modernosť. Otvorená dispozícia kuchyne prepojenej s obývacou časťou širokým prechodom pôsobí nadčasovo a to platí aj drevenú podlahu v podobe parkiet v obývacej izbe a spálni. Čerešničkou na torte je rozmerné okno s balkónom na juho-východ orientovanej obývacej izbe. Uznajte sami, už na virtuálnej obhliadke sa Vám to muselo zapáčiť a na živo je to ešte lepšie.

Výmera podlahovej plochy činí až 54,9m2, pričom v tejto výmere je zarátaná aj pivnica s výmerou 2m2. Potešíme Vás, nejde o klasické zatuchnuté latkové pivnice ale zabezpečenú murovaní pivničnú kobku. K výmere podlahovej plochy sa ešte prirátava výmera balkóna 3m2, vo výsledku ide o ponuku s celkovou úžitkovou plochou krásnych 57m2.

Vstup do bytu je tvorený predsieňou s bezpečnostnými vstupnými dverami, pričom po pravici máte na juho-východ orientovanú spálňu s výmerou 13,2m2 a po ľavici na priestor bohatú kúpeľňu s toaletou. Za vyzdvihnutie stojí nie len jej výmera 6.5m2, ktorá umožnila umiestnenie rohovej vane, ale aj okno, ktorým si krásne vyvetráte. V prípade bytov ide o raritu a o to viac ak uvážime súčasne trendy dispozícii. Nachádza sa tu závesná toaleta, pričom tá je od práčky a ostatku priestoru opticky oddelená murovanou zástenou s obkladom v podobe mozaiky. Štýlová mozaika pokračuje aj na náprotivnej strane po umývadlo a zlieva sa s obkladanou vaňou. Dlažba ktorá sa tu nachádza na podlahe je pokračovaním keramickej podlahy v predsieni a z nej prechádza aj do kuchyne.

Výmera kuchyne činí 9,6m2 a raritou je aj šikovne riešená potravinová komora. Pracovná doska, respektíve sústava skriniek je usporiadaná do písmena L s predprípravou na situovanie umývačky riadu. Inak máte k dispozícii plynovú varnú dosku, elektrickú teplovzdušnú rúru a digestor. Okrem kuchyne sa tu nachádza ešte sedenie a opäť okno, ktoré priestor presvetľuje v ranných hodinách východným slnkom. Okien nie je nikdy dosť, nie?

Jadrom a skvostom bytu je však obývačka prístupná z predĺženej chodby, respektíve kuchyne cez veľký portál v stene, pričom s výmerou 17,1m2 a ďalších 2.6m2 na balkóne pôsobí úžasne. Zmestíte sem akúkoľvek sedaciu súpravu aj s ležadlovou časťou, ako je tomu teraz, a súčasne aj pracovný kút. Inšpirácia v podobe súčasného zariadenia nie je vôbec zlou cestou, pričom vkusne zladené solitérne nábytky z masívu môžu po dohode zostať na byte. Je to len na Vás.

Ak ste si prezreli galériu, prešli sa pobyte virtuálnou obhliadkou a niečo Vám našepkáva, že toto je bývanie na ktoré ste aj s partnerom čakali, tak len smelo do toho. Jednou nohou ste v parku a pritom na vás na druhej strane ulice čaká život veľkomesta.

Lokalita:
Byt sa nachádza v bytovom dome na okraji nového downtownu so všetkými typmi možností a príležitostí pre trávenie voľného času, rekreáciu, pracovné príležitosti či realizáciu základných potrieb každého mladého páru. Nachádzame sa len 9 minút peši od obchodného centra Centrál, o niečo viac (15 minút peši) máte k dispozícii najnovšie obchodné centrum Nivy s úžasnom atmosférou Bratislavského downtownu, či nábrežie Dunaja s obchodným centrom Eurovea a premostením do budúceho Lida.

Najväčšie hokejové a futbalové momenty vám neuniknú vďaka blízkosti štadiónov – Ondreja Nepelu a Národného futbalového štadióna. K Eurovei a Slovenskému národnému divadlu sa dostanete na bicykli za 5 - 10 minút a na koncert, výstavu alebo večeru do historického centra vám to potrvá na dvoch kolesách slabých 10 minút.

Miletičová so svojím vyhľadávaným trhoviskom s čarovnou atmosférou je doslova na papuče, a z prírodnejších lokalít je to vyhľadávané jazero Štrkovec, na ktorý si zabehnete po cyklotrase. Jesenné prechádzky s venčením psíka si môžete dopriať v susediacom parku či len tak pod korunami všetkých tých stromov na okolo. V lete túto aktivitu vystrieda zábava a oddych vo vyhľadávanom letnom kúpalisku Dolphin aj s vnútorným bazénom, či kúpalisko Tehelné pole.

Dopravná dostupnosť sieťou cyklochodníkov, zastávkami mestskej hromadnej dopravy ku ktorej pribudne čo chvíľa ďalšia koľaj električky a dynamický rozvoj výstavby v okolí predurčujú túto ponuku na perspektívny rast ceny a tým pádom spĺňa aj parametre vynikajúcej investičnej príležitosti.

Možností ako tráviť čas v bezprostrednom okolí tejto ponuky by sme vedeli menovať ešte na ďalšie množstvo riadkov, čo však nemá význam, lebo tí čo ste tuto ponuku otvorili, presne viete čo od tejto lokalite môžete očakávať len maximum.

Obrovskou perspektívou návratnosti je zhodnotenie vstupnej investície vďaka transformácii tejto významnej časti a to aj vďaka všetkej tej novej výstavbe na okolo tohto stabilného, historického jadra.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 5
 • Podlažie: 3
 • Počet balkónov: 1
 • Plochy pivníc: 2 m²
 • Typ konštrukcie: Tehlová

Doplnková informácia

Financujete hypotékou? S naším hypocentrom získate ZADARMO znalecký posudok (300€) a kontrolu zmlúv advokátom aj keď nehnuteľnosť nekúpite u nás, viac na osobnimakleri.sk/hypo

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu