Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 28. 09. 2022
tichá, Bojná
Prvá etapa Novostavby Bojná prvých 20 domov
Cena dohodou

Prvá etapa Novostavby Bojná prvých 20 domov

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinná vila
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 110 m2
  Zast. plocha: 150 m2
  Plocha pozemku: 911 m2
 • ID inzerátu: 4834288
Ponúkame Vám na predaj prvú etapu rodinných domov v obci  Bojná. Rodinné domy budú na pozemkoch o rozlohách najmenší pozemok 711 m2 a najvačší 911 m2 . Všetko rovnaké jednopodlažné bungalov s úžitkovou plochou  110m2, zastavaná 150m2. Domy budú postavené z tehly Wienerberger plus 20 cm zateplenie  . 4 izby , špajza , šatník . Z obývačky východ cez HS portal na terasu, ktorá má 41 m2 . Kúrenie v dome podlahové elektrické - nano heat , ohrev vody tepelné čerpadlo .  Okná 6 komorové - vakuvané  3 sklá s teplým rámikom. Z 2 izieb východ na terasu cez francúzske okná . Odpad do verejnej kanalizácie . Predpríprava na klimatizáciu a vonkajšie žalúzie .Strešná krytina veľkoformátová sškridla Tondach Bolero .   Podlaha: betón. Steny: stierky. Okná: plastové. Oddelené WC.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: podlahové. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami.Strešná krytina: škridla. Žiadne podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, kanalizácia.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, škola, škôlka, turistika, cykloturistika.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2022
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Počet terás: 1
 • Plochy terás: 41 m²

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu