Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 09. 2022
Jaseňová, Miloslavov
Zariadený byt vo vyhľadávanom projekte len 8 minút od Bratislavy
209 900 €

Zariadený byt vo vyhľadávanom projekte len 8 minút od Bratislavy

209 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 64,86 m2
 • Cena za m2: 3 236,20 €/m²
  ID inzerátu: 4834389
Rezidenčný komplex Anna park len 8 minút od Podunajskej brány, teda južného vstupu do Bratislavy, si našiel medzi klientami obľubu a pokračuje v rozvoji so svojou už 8. a . 9. etapou. Dnes Vám ponúkame na predaj 3 izbový byt so severozápadnou orientáciou a s veľmi vyhľadávanou dispozíciou v už obývanom objekte zo 7. etapy. Tá bola kolaudovaná a odovzdaná len rok dozadu. Ide teda o nový byt, v ktorom aktuálni vlastníci bývajú len od Januára tohto roku a bavíme sa o čerstvej novostavbe s novým zariadením.

Dôvodom prečo je Anna park voľbou mnohých mladých párov je komfort dostupnosti do Bratislavy, či sa vyberiete vlakom z neďalekej vlakovej stanice alebo po novej diaľnici D4R7, tak sa za prácou do väčšiny mestských častí dopravíte rýchlo a komfortne. Ak sa Vám však dochádzanie nepozdáva, presvedčiť by Vás mohla pridaná hodnota v podobe nižšej nadobúdacej ceny týchto bytov a fakt, že sa nachádzate mimo ruchu, prašnosti a hluku veľkomesta spôsobený priemyslom v jeho okrajových častiach a každodenným tranzitom. Nie je nič lepšie ako sa po náročnom pracovnom dni vrátiť do pokojného Miloslavova, a vyraziť so psíkom na prechádzku, či za letným kúpaním k niekoľkým vodným plochám v okolí, hoci aj na bicykli.

Bytový dom:
Nesporným benefitom bývania je však aj moderná technológia, ktorá sa použila pri výstavbe týchto tehlových nízko podlažných bytových domoch (len 4 podlažia). Vykurovací systém je postavený na báze tepelných čerpadiel, ktoré sú chladené ekologickým systémom spodnej vody, pričom ako ústredný systém distribuujú teplo dnu alebo dokonca von z bytov prostredníctvom rozvodov v podlahe. Podlahové vykurovanie teda v prípade tohto bytu dokáže byt aj vychladiť. Medzi ďalšie atypické no o to viac vítané vymoženosti môžeme zaradiť aj systém rekuperácie, ktorý je realizovaný súborom automatických prieduchov so sledovaním vlhkosti a teploty v interiéri bytu. Stabilitu teploty zabezpečujú 6 komorové okná a balkónové dvere s trojsklom od výrobcu VEKA, vybavené sieťkami a vnútornými žalúziami. Rozvod optického internetu s eternetovými vývodmi v každej izbe sú samozrejmosťou a to platí aj pre audio vrátnik, ktorým môžete otvoriť dvere hosťom alebo poštárovi na diaľku, či bezpečnostné vstupné dvere s viacbodovým mechanizmom.

4 podlažia a 5 bytov na podlaží je zárukou susedského komfortu a pokoja na chodbe a v spoločných priestoroch. Život sa v prípade tohto projektu nesústredí len na vchod a okolie domu, ale aj susediaci park ktorý sa po dokončení bude rozkladať na výmere takmer 1 hektár. Slúžiť má ako ideálne miesto na odpočinok, relax, kočíkovanie či venčenie a hry so psíkom, pre ktorých je tu vyhradený priestor. Areál bude kompletne pod závlahou s trvalo zelenými ale aj kvitnúcimi rastlinami a už dnes je v pokročilom štádiu dokončenia.

Poplatky správcovi:
O správu areálu a týchto moderných objektov sa stará správcovská spoločnosť, pričom zálohová platba na mesačnej báze činí pre dvojčlennú domácnosť akceptovateľných 170€. K tomu si stačí už len pripočítať individuálnu spotrebu elektriny a poplatok za internetové a televízne pripojenie.

Parkovanie:
Dôvodov na kúpu tohto bytu je niekoľko, jedným z nich je aj pohodlné parkovanie "na vlastnom". V prípade tejto ponuky sú v cene zahrnuté 2 vonkajšie parkovacie miesta s výmerou 15 a 25m2. Na obe státia je vidno z okna bytu. Čo viac si priať?

Byt, štandard a zariadenie:
Dispozícia bytu však bude najväčším lákadlom, pričom ide o byt s 3 izbami a výmerou podlahovej plochy až 64.86m2, ku ktorej ešte pripočítajte výmeru balkóna 3.67m2. Či ste bezdetný mladý pár s veľkými ambíciami, prípadne pár s jedným dieťaťom, oceníte centrálne situovanú izbu o výmere 18m2 s pravidelným tvarom štvorca. Výmerou poslúži ako pracovňa, či ako detská izba a to s prehľadom aj pre dve deti. Aktuálne je viac menej nezariadená, pričom do obhliadky bude v tejto izbe nainštalovaná rovnaká šatníková skriňa so systémom roll-door ako je v spálni. Objednávku na jej inštaláciu spravili majitelia ešte dávnejšie. Vstup do tejto centrálnej izby je z chodby, respektíve predsiene o výmere 7.5m2, pričom tá sa plynulo otvára do dennej časti. Vynikajúco pôsobí aj vstavaná skriňa naproti vstupu s vešiakom a zapusteným kubusom na sedenie. Jedny z posuvných dverí tohto roll-dooru tvorí zrkadlo, ktoré poslúži pred odchodom do práce.

Materiály použité pri dozariaďovaní dokonale ladia so svetlou vinylovou plávajúcou podlahou značky Tarkett. Tá sa okrem iného vyznačuje aj vyššou oteruvzdornosťou a je dokonca vodeodolná. V rovnakých tónoch sú aj obložkové zárubne s plnými fóliovými dverami. O osvetlenie sa starajú stropné svietidla s inteligentnými žiarovkami Phillips HUE s ovládaním v každej izbe zvlášť. Vďaka tejto technológii si navodíte atmosféru na prácu či relax v ktorejkoľvek časti bytu a to dokonca aj na diaľku cez smartphone.

Po vstupe do bytu máte po ľavici spálňu s výmerou takmer 13m2, ktorá je plnohodnotne zariadená manželskou posteľou, nočnými stolíkmi a dokonca kozmetickým stolíkom pod oknom. Uskladnenie šatstva a ostatných osobných vecí je možné v na mieru riešenej šatníkovej skrini.

Sociálne zázemie v podobe samostatnej toalety a kúpeľne je umiestnené v ideálnom dosahu dennej a nočnej časti. Oceňujeme najmä rozmernú toaletu so štýlovým umývadlom a závesnou toaletou. Dokonca sa sem zmestila aj policová komoda na uskladnenie saponátov. Dlažba na toalete a v kúpeľni ladí s vinylovou podlahou a vynikajúco pôsobí obklad, ktorý je v kontraste k jej svetlým tónom. Obzvlášť dobre to pôsobí v prípade obkladanej vane. Okrem nej sa tu nachádza umývadlo s umývadlovou skrinku a kombinovaná práčka so sušičkou značky LG.

A to najlepšie na záver, denná časť v podobe kuchynského kúta a obývacej izby s výmerou spolu viac ako 21m2. Nosnými prvkami interiéru sú kuchyňa a obývačková stena, obe dodané na mieru od spoločnosti Dekodom, v kontraste s rohovou sedacou súpravou s ležadlovou častou. Kuchyňa poteší vynikajúco riešenými výsuvnými systémami, nadštandardne veľkým gresovým umývadlom značky Franke, či spotrebičmi vyššej modelovej rady od overenej spoločnosti Mora a Gorenie. Menovite ide o umývačku riadu, digestor, indukčnú varnú dosku s kombinovateľnými platňami, či nezabudovanú chladničku spojenú s mrazničkou. Povrch skriniek, ktoré majú v hornom rade inak na výšku až 90cm s množstvom skladovacieho priestoru, ladí opäť s pracovnou doskou a zvyškom interiéru.

Dostatok svetla a útulnosť v interiéri posilňujú celkom dve okná (jedno dokonca nad pracovnou doskou v kuchyni) a veľký balkónový portál s prístupom na balkón, kde s prehľadom umiestnite sedenie či ležadlo.

Lokalita:
Len 10 minút peši od tejto novej výstavby sa nachádza centrum obce Miloslavov so zastávkou pravidelnej autobusovej linky do Bratislavy. Výhodou je aj vlakové spojenie Regiojet, ktorého zastávka sa nachádza v časti Alžbetin dvor, pričom sa už pracuje na prepojení týchto dvoch lokalít chodníkom a autobusovým spojením vo forme doplnenia zastávky k obchodnému centru OC Miloslavov.

Zatiaľ sa sem môžete pohodlne presunúť na aute, ktoré odparkujete na záchytnom parkovisku alebo bicykli so zabezpečeným uskladnením. Ak nie ste odkázaný na využitie auta aj pri presunoch v meste, ide o vynikajúce riešenie, ktoré si mnohí pochvaľujú. V prípade ak sa na stanicu dopravíte na bicykli, tak Vás poteší moderné stojisko na bicykle s bezpečnostným systémom.

Milovníkov aktívneho oddychu zaujme možnosť pripojenia sa na cyklotrasu v Dunajskej Lužnej s následným pripojením na EuroVelo 6. Štrkopieskové jazerá v okolí sú vhodné na športové vyžitie, rybolov, člnkovanie, ale aj na dokonalý oddych s rodinou počas slnečných letných dní.

Na Lipovom námestí (v susedstve spomínanej zastávky autobusu) sa nachádza rozmerné detské ihrisko spojené s parčíkom, obec disponuje prevádzkou lekárne, pošty a ďalšej základnej infraštruktúry. Deti môžu navštevovať materskú a základnú školu priamo v obci a voľný čas tráviť na multifunkčnom ihrisku - futbalové, basketbalové a hokejbalové ihrisko spojené s fitness workoutovým priestorom.

Dostupnosť do Bratislavy je vďaka privádzaču na diaľnicu D4, vzdialený iba 3 kilometre v katastri obce Studené, viac než komfortná a rýchla.

Nákupy potravín, či iných potrieb vybavíte v obchodnom centre s prevádzkami ako potraviny Billa, Kvetoslavovská pekáreň, Vinotéka, manikúra, 101 drogérie, Lekáreň a mnoho ďalších. To je dostupné aj na pešo vo forme príjemnej prechádzky.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 4
 • Podlažie: 2
 • Výťah: Áno
 • Počet balkónov: 1
 • Vonkajšie parkovacie miesto: Áno

Doplnková informácia

Financujete hypotékou? S naším hypocentrom získate ZADARMO znalecký posudok (300€) a kontrolu zmlúv advokátom aj keď nehnuteľnosť nekúpite u nás, viac na osobnimakleri.sk/hypo

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu