Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 16. 08. 2022
Záhradnícka, Bratislava II - Ružinov
Veľký obchodný priestor v novostavbe na Záhradníckej ulici
480 000 €

Veľký obchodný priestor v novostavbe na Záhradníckej ulici

480 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Obchodné priestory
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 160 m2
  • Cena za m2: 3 000 €/m²
    ID inzerátu: 4834920
Základné informácie o nebytovom priestore

Ponúkaný obchodný priestor je situovaný v novostavbe z roku 2008 v polyfunkčnom dome v Ružinove v mestskej časti Nivy na Záhradníckej ulici. Obchodný priestor s výkladmi má celkovú úžitkovú plochu 160 m2 vrátane zázemia a je situovaný na prízemí polyfunkčného domu.

Dispozičné riešenie

Obchodný priestor pozostáva z dvoch samostatných obchodných priestorov. Oba obchodné priestory majú spoločnú vstupnú časť, v ktorej sa nachádzajú samostatné vstupy pre každý priestor osobitne. Oba priestory sú od seba oddelené murovanou priečkou. Prvý, väčší priestor o výmere 97,5 m2 sa skladá zo šiestich miestností. Vo vstupnej časti sa po pravej strane nachádza veľký priestor s kuchynkou, po ľavej strane tohto priestoru sa nachádza samostatný oddelený priestor, v zadnej časti priestoru sa nachádza zázemie s toaletami. Druhý menší priestor o výmere 62,5 m2 sa skladá z troch miestností. Momentálne sa priestor prenajíma a slúži ako kvetinárstvo.Vybavenie

Priestor obsahuje: hliníkové okná s izolačným bezpečnostným trojsklom, betónový poter na podlahe, na stenách sádrová hladká omietka s dvojitým náterom oteruvzdornej farby, betónová konštrukcia stropu s oteruvzdorným náterom, priečky sádrokartónové. Vykurovanie priestoru - výroba tepla je zabezpečená centrálnym zdrojom - tepelným čerpadlom doplneným o záložný plynový kondenzačný kotol s vlastným meračom spotreby tepla. Príprava TPV je zabezpečená elektrickým zásobníkovým ohrievačom. Vykurovanie v obchodných priestoroch je zabezpečené teplovzdušnými kanálovými podstropnými jednotkami. Vzduchotechnika je riešená samostatnou rekuperačnou jednotkou zabezpečujúcou hygienickú výmenu vzduchu.

Priestor je veľmi pekne a dizajnovo zariadený. Predáva sa kompletne zariadený, vybavený kvalitným stolárskym prevedením na mieru - knižnica, kuchynská linka so spotrebičmi, sedačkou, jedálenskými stolíkmi a stoličkami, kreslami, svietidlami.

Lokalita

Priestor je situovaný vo vynikajúcej lokalite Ružinova v mestskej časti Nivy na Záhradníckej ulici, v blízkosti hranice so Starým Mestom.

Cena

480 000,- Eur

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu