Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 08. 2022
Pri Akademii, Hrubá Borša
Na Prenájom rodinný dom v Green Resort - Hrubá Borša
1 100 €/mes.

Na Prenájom rodinný dom v Green Resort - Hrubá Borša

1 100 €/mes.


  • Typ: Prenájom
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Novostavba
  • Energie: 200 €/mesiac
    ID inzerátu: 4835005
Realitná kancelária Brothers Vám ponúka na prenájom rodinný dom v Green Resort - Hrubá Borša. 

Dom pozostáva z 3 spálni, kúpeľne s toaletou, samostatnou toaletou, obývaciou izbou spojenou s kuchyňou a jedálňou a priestrannou terasou. V celom dome je podlahové kúrenie. Dom sa prenajíma kompletne zariadení. Úžitková plocha domu je 135m2, pozemku 500m2. Veľkou výhodou tejto nehnuteľností je krásna udržiavaná záhrada so súkromnou plážou, vlastným mólom a priamym vstupom do jazera. Z terasy ja krásny a ničím nerušený výhľad na golfové greeny.

Lokalita sa vyznačuje hlavne tichom, bezpečím a pokojným charakterom. Kúsok od domu sa nachádza golfový klub s reštauráciou. Nachádzajú sa tu dve materské škôlky, súkromná aj obecná, jazdecká škola s ponukou jazdeckých kurzov pre deti, aj dospelých, kaviareň s cukrárňou, reštaurácia, fitness centrum, nechtové štúdio, kozmetika, futbalové ihrisko a nádherný park s detským ihriskom. V tesnej blízkosti obce sa nachádzajú Slnečné jazerá a Aquapark v Senci.

Jedinečná ponuka bývania v Green Resort s krásnym výhľadom na golf, zeleň a jazerá predurčuje toto bývanie ako vhodné pre všetky vekové skupiny ľudí, ktorí majú radi prírodu, pekný výhľad z terasy či si radi zašportujú. Či už ste golfista alebo nie, určite si užijete kľud a pohodu, ktorú poskytuje bývanie v rezorte.  Prestíž a zaujímavosť tejto lokality určite zvyšuje 18 jamkové majstrovské golfové ihrisko, krytý driving range a 9 jamkové verejné ihrisko.

 

Cena prenájmu 1 100 €/mesiac + 200€ energie

 

KONTAKT:
Ohľadne obhliadky kontaktujte makléra:
Mgr. Daniela Kucháreková
+421 902 317 550
daniela.kucharekova@brothersreal.com

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu