Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 23. 09. 2022
vieska, Vieska, Dunajská Streda
PREDAJ, 3 izbový rodinný dom s úžasným 20 árovým pozemkom
246 990 €

PREDAJ, 3 izbový rodinný dom s úžasným 20 árovým pozemkom

246 990 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 110 m2
  Zast. plocha: 190 m2
  Plocha pozemku: 2000 m2
 • Cena za m2: 2 245,36 €/m²
  ID inzerátu: 4835271
Realitná kancelária Xpert reality s.r.o. ponúka na predaj príjemný 3i rodinný dom na úžasnom pozemku s uličnou šírkou 25m, s množstvom zelene s výmerou 2000 m2 v strede Žitného ostrova v obci Vieska, ktorá sa nachádza na skok od Dunajskej Stredy a takisto v blízkosti novovybudovaného diaľničného obchvatu R7 smer Bratislava.
Rodinný dom s úžitkovou plochou 110 m2 je v pôvodnom, ale veľmi zachovalom stave ... aj napriek svojmu pôvodnému stavu je všetko funkčné a dom je plne obývateľný...vidieť, že o nehnuteľnosti je dobre postarané. Jedná sa o tehlový, jednopodlažný, čiastočne podpivničený rodinný dom so sedlovou strechou. K domu prislúcha aj hospodárska budova, ktorá je priamo prepojená s domom. Na pozemku sa nachádza plechová garáž, príbytky pre hospodárske zvieratá, letná kuchyňa ... Dom je napojený na IS: elektrika, plyn, studňa a žumpa. Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom napojeným na radiátory.

Dispozičné riešenie:
- vstupná chodba, kde oproti hl. vchodu sa nachádza samostatná toaleta
- po ľavej strane máme obývaciu izbu s prechodom do spálne...po pravej strane sa nachádza samostatná miestnosť odkiaľ je vstup do pivnice, na povalu a taktiež výstup do záhrady ... ďalej cez chodbu vchádzame do ďalšej izby, z ktorej sa dostaneme cez kúpeľňu do spálne a taktiež do komory, ktorá je prepojená s hospodárskou časťou, v ktorej sa nachádza kuchyňa

Pozemok z väčšej časti bol doposiaľ využívaný na záhradkárčenie, nachádza sa tu množstvo ovocných stromov ( hruška, marhuľa, slivka, višňa, čerešňa ), orech, maliny, egreše, ríbezle, vinič ... taktiež okrasné kroviny, ruže ... ihličnany ... zadná časť pozemku sa využíva na pestovanie. Bonusom danej ponuky vzhľadom na rozlohu a šírku pozemku, je aj možnosť následného rozdelenia pozemku, s možnosťou na ďalší predaj buď ako stavebného pozemku alebo výstavby ďalšieho rodinného domu.
Samotný dom tak ako aj celý exteriér domu pôsobia veľmi príjemne a harmonicky...
Dom je bez tiarch, kúpou voľný.

[b]cena: 246.990 euro[/b]

Daná nehnuteľnosť nedisponuje energetickým certifikátom v zmysle zákona č. 555/2005 Z. z. a doplnení v znení zákona č. 300/2012 Z. z. o energetickej hospodárnosti budov.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, tak ma neváhajte kontaktovať tel.: 0905 769 748 alebo mailom: remzikova@xpertreality.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty