Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 08. 2022
Lidické nám., Košice III - Dargovských Hrdinov
3izbový byt na Lidickom Námestí
150 000 €

3izbový byt na Lidickom Námestí

150 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 64 m2
 • Cena za m2: 2 343,75 €/m²
  ID inzerátu: 4835336
CENTURY 21 Realitné Centrum a Ing. Ivana Rolaková ponúkajú na predaj 3izbový byt s rozlohou 65m2 po čiastočnej rekonštrukcii. Byt je orientovaný na dve svetové strany - východ a sever. Súčasťou bytu je loggia, ktorá je zasklenná s orientáciou na východ. Čiastočná rekonštrukcia zahŕňa: plastové okná v celom byte, zasklenie loggie a plávajúce podlahy.

Vstupom do bytu sa nachádzate v rozľahlej chodbe, ktorá ponúka dostatočný priestor na umiestnenie vstavanej skrine. Po pravej strane od vchodových dverí sa nachádza šatník. Vedľa neho je umiestnená kúpeľňa a samostatná toaleta. Oproti vchodovým dverám je vstup do kuchyne. Benefitom toho bytu je samostatná komora s oknom, do ktorej sa dostanete z kuchyne. Z kuchyne je aj vstup na loggiu. Vedľa kuchyne sa je umiestnená prvá izba. Z chodby sa ďalej dostanete obývačky, z ktorej je vstup do druhej izby.

K bytu prislúcha pivnica. K dispozícií je kočikáreň, ktorú je možné využívať aj na uskladnenie bicyklov.

Bytový dom je kompletne zrekonštruovaný rovnako exteriér ako aj interiér. Vchod je na čip, kamerový systém na vstupoch a vo výťahoch, vstup do pivničných priestorov je možný len na čip. V bytovom dome sa nachádzajú dva výťahy, pričom jeden je menší a druhý je väčší. Oba prešli kompletnou rekonštrukciou.

Parkovanie je verejné s dostatkom parkovacích miest. Okolie bytového domu má širokú občiansku vybavenosť. Nachádza sa tam Materská škola, potraviny, veterinárna ambulancia, basketbalové ihrisko, BMX dráha, cukráreň, predaj odevov atď.


Kontakt na makléra: Ing. Ivana Rolaková 0918 665 724

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 12
 • Podlažie: 9
 • Počet lodžií: 1
 • Typ konštrukcie: Panelová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty